TraumGarten WPC-schutting Compleet-pakket CLASSIC Zand/Antraciet Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Personaliseer uw schutting met onze configurator, Art.-Nr.: 100437702a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten WPC-schutting Compleet-pakket CLASSIC Zand/Antraciet Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten SYSTEM WPC CLASSIC schutting bestaat uit moderne materialen, is individueel inrichtbaar, onderhoudsvriendelijk, stabiel en bovendien gemakkelijk op te bouwen. De praktische zelfbouwset bevat 12 geborstelde afzonderlijke profielen met afmetingen van 150x20 mm, 2 schuttingpalen en 2 afwerkingslijsten uit aluminium. De palen kunnen ofwel worden opgeplugd ofwel ingegoten worden. De pallenglengte bedraagt 193 cm voor montage met oppluggen en 240 cm voor montage met inbeton. Het afgewerkte hekwerkelement heeft afmetingen van 178x184x2 cm. De WPC-profielen kunnen indien nodig eenvoudig worden ingekort. Bovendien zijn de profielen aan één zijde genoten en hebben zij afgeschuinde lengskanten.
Het materiaal WPC combineert de beste eigenschappen van hout en kunststof en is in tuin- en landschapsbouw niet meer weg te denken.
Het oppervlak is splinter- en vezelvrij en hoeft niet aanvullend met oliën of andere onderhoudsmiddelen te worden behandeld.
| WPC-systeem | Hekwerkelement BxHxD | Aantal groef-veer-profielen | Profiel HxD | Afwerkingslijst onder | Afwerkingslijst boven |
|---|---|---|---|---|---|
| XL | 178x184x2 cm | 6 | 300x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
| CLASSIC | 178x184x2 cm | 12 | 150x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
| PLATINUM | 178x184x2 cm | 12 | 150x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
- Let alstublieft op dat de WPC-profielen afhankelijk van de weersomstandigheden en zonnestralingsintensiteit kunnen na-verblijken. Dit is een voor dit materiaal gebruikelijk en normaal effect.
- De totale lengte kan door montage variëren.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining |
| Materiaal | WPC |
| Kunststoftype | WPC |
| Oppervlaktestructuur | gestructureerd |
| kleur | Zand |
| Framekleur | Antraciet |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 183 cm |
| Lamelmaat | 150x21 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal, verticaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| Art.-Nr.: | 100437702a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1,88 m: 1xhekwerkelement 2xschuttingpalen
- 3,69 m: 2xhekwerkelement 3xschuttingpalen
- 5,50 m: 3xhekwerkelement 4xschuttingpalen
- 7,31 m: 4xhekwerkelement 5xschuttingpalen
- 9,12 m: 5xhekwerkelement 6xschuttingpalen
- 10,93 m: 6xhekwerkelement 7xschuttingpalen
- 12,74 m: 7xhekwerkelement 8xschuttingpalen
- 14,55 m: 8xhekwerkelement 9xschuttingpalen
- 16,36 m: 9xhekwerkelement 10xschuttingpalen
- 18,17 m: 10xhekwerkelement 11xschuttingpalen
- Montagebeslag