TraumGarten WPC-schutting Compleet pakket CLASSIC Mandel/Anthraziet Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Personaliseer uw privacyscherm met onze configurator, Art.-Nr.: 100437706a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten WPC-schutting Compleet pakket CLASSIC Mandel/Anthraziet Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten SYSTEM WPC CLASSIC schutting is gemaakt van moderne materialen, individueel, onderhoudsvriendelijk, stabiel en ook nog eenvoudig op te bouwen. De praktische doe-het-zelfset bevat 12 geborstelde afzonderlijke profielen met afmetingen van 150x20 mm, 2 schuttingpalen (om in beton in te storten of vast te pluggen) en 2 afsluitlijsten van aluminium. Het afgewerkte hekwerkelement heeft afmetingen van 178x184x2 cm. De WPC-profielen kunnen eenvoudig worden ingekort. Bovendien zijn de profielen aan één zijde gegroefde en beschikken over afgeschuinde lengtekantenкраяк
Het materiaal WPC combineert de beste eigenschappen van hout en kunststof en is uit de tuin- en landschapsbouw niet meer weg te denken.
Het oppervlak is splinter- en vezelvrij en hoeft niet extra met oliën of andere onderhoudsmiddelen behandeld te worden.
| WPC-systeem | Hekwerkelement BxHxD | Aantal groef-veder-profielen | Profiel HxD | Afsluitlijst onder | Afsluitlijst boven |
|---|---|---|---|---|---|
| XL | 178x184x2 cm | 6 | 300x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
| CLASSIC | 178x184x2 cm | 12 | 150x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
| PLATINUM | 178x184x2 cm | 12 | 150x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
- Houd er alstublieft rekening mee dat de WPC-profielen afhankelijk van de weersomstandigheden en zonnestraling kunnen verbleken. Dit is een voor dit materiaal gebruikelijk en normaal effect.
- De totale lengte kan door de montage variëren.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining |
| Materiaal | WPC |
| Kunststoftype | WPC |
| Oppervlaktestructuur | gestructureerd |
| kleur | Amandel |
| Framekleur | Antraciet |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 183 cm |
| Lamelmaat | 150x21 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal, verticaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| Art.-Nr.: | 100437706a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1,88 m: 1x hekwerkelement 2x paal
- 3,69 m: 2x hekwerkelement 3x paal
- 5,50 m: 3x hekwerkelement 4x paal
- 7,31 m: 4x hekwerkelement 5x paal
- 9,12 m: 5x hekwerkelement 6x paal
- 10,93 m: 6x hekwerkelement 7x paal
- 12,74 m: 7x hekwerkelement 8x paal
- 14,55 m: 8x hekwerkelement 9x paal
- 16,36 m: 9x hekwerkelement 10x paal
- 18,17 m: 10x hekwerkelement 11x paal
- Montagemateriaal