TraumGarten WPC-schutting Compleet-pakket CLASSIC Zand/Zilver Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Personaliseer uw schutting met onze configurator, Art.-Nr.: 100437704a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten WPC-schutting Compleet-pakket CLASSIC Zand/Zilver Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten SYSTEM WPC CLASSIC schutting is gemaakt van moderne materialen, individueel, onderhoudsarm, stabiel en ook nog eenvoudig op te bouwen. De praktische doe-het-zelf-set bevat 12 geborstelde afzonderlijke profielen met afmetingen 150x20 mm, 2 schuttingpalen (om in beton in te storten of op te pluggen) en 2 afsluitlijsten van aluminium. Het afgewerkte hekwerkelement heeft afmetingen van 178x184x2 cm. De WPC-profielen kunnen eenvoudig worden ingekort. Bovendien hebben de profielen aan één zijde een groef en beschikken zij over afgeschuinde lengteranden
Het materiaal WPC combineert de beste eigenschappen van hout en kunststof en is in de tuin- en landschapsbouw niet meer weg te denken.
Het oppervlak is splinter- en vezelvrij en hoeft niet aanvullend met oliën of andere onderhoudsmiddelen behandeld te worden.
| WPC-systeem | Hekwerkelement BxHxD | Aantal groef-veer-profielen | Profiel HxD | Afsluitlijst onder | Afsluitlijst boven |
|---|---|---|---|---|---|
| XL | 178x184x2 cm | 6 | 300x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
| CLASSIC | 178x184x2 cm | 12 | 150x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
| PLATINUM | 178x184x2 cm | 12 | 150x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
- Houd er rekening mee dat de WPC-profielen naar gelang de weersomstandigheden en zonnestraling lichter kunnen worden. Dit is een voor dit materiaal gebruikelijk en normaal effect.
- De totale lengte kan variëren door de montage.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining |
| Materiaal | WPC |
| Kunststoftype | WPC |
| Oppervlaktestructuur | gestructureerd |
| kleur | Zand |
| Framekleur | Zilver |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 183 cm |
| Lamelmaat | 150x21 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal, verticaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| Art.-Nr.: | 100437704a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1,88 m: 1xhekwerkelement 2xschuttingpalen
- 3,69 m: 2xhekwerkelement 3xschuttingpalen
- 5,50 m: 3xhekwerkelement 4xschuttingpalen
- 7,31 m: 4xhekwerkelement 5xschuttingpalen
- 9,12 m: 5xhekwerkelement 6xschuttingpalen
- 10,93 m: 6xhekwerkelement 7xschuttingpalen
- 12,74 m: 7xhekwerkelement 8xschuttingpalen
- 14,55 m: 8xhekwerkelement 9xschuttingpalen
- 16,36 m: 9xhekwerkelement 10xschuttingpalen
- 18,17 m: 10xhekwerkelement 11xschuttingpalen
- Montagemateriaal