TraumGarten WPC-schutting Rundom-Sorglos-Pakket CLASSIC Antraciet Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Personaliseer uw schutting met onze configurator, Art.-Nr.: 100437696a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten WPC-schutting Rundom-Sorglos-Pakket CLASSIC Antraciet Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten SYSTEM WPC CLASSIC schutting is gemaakt van moderne materialen, individueel, onderhoudsarm, stabiel en ook nog eenvoudig op te bouwen. De praktische zelf-bouwset bevat 12 geborstelde afzonderlijke profielen met afmetingen van 150x20 mm, 2 schuttingpalen (om in beton te storten of in te pluggen) en 2 afsluitlijsten uit aluminium. Het afgewerkte hekwerkelement heeft afmetingen van 178x184x2 cm. De WPC-profielen kunnen eenvoudig worden ingekort. Bovendien zijn de profielen aan één zijde gegroefd en hebben zij afgeschuinde zijkanten.
Het materiaal houtcomposiet combineert de beste eigenschappen van hout en kunststof en is in de tuin- en landschapsbouw niet meer weg te denken.
Het oppervlak is splinter- en vezelvvij en hoeft niet aanvullend met oliën of andere onderhoudsmiddelen te worden behandeld.
| WPC-systeem | Hekwerkelement BxHxT | Aantal groef-veer-profielen | Profiel HxT | Afsluitlijst onder | Afsluitlijst boven |
|---|---|---|---|---|---|
| XL | 178x184x2 cm | 6 | 300x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
| CLASSIC | 178x184x2 cm | 12 | 150x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
| PLATINUM | 178x184x2 cm | 12 | 150x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
- Houd er alstublieft rekening mee dat de WPC-profielen afhankelijk van weersomstandigheden en zonnestralingsintensiteit kunnen verkleuren. Dit is een gebruikelijk en normaal effect voor dit materiaal.
- De totale lengte kan door de montage variëren.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining |
| Materiaal | WPC |
| Kunststoftype | WPC |
| Oppervlaktestructuur | gestructureerd |
| kleur | Antraciet |
| Framekleur | Antraciet |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 183 cm |
| Lamelmaat | 150x21 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal, verticaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| Art.-Nr.: | 100437696a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1,88 m: 1xhekwerkelement 2xschuttingpalen
- 3,69 m: 2xhekwerkelement 3xschuttingpalen
- 5,50 m: 3xhekwerkelement 4xschuttingpalen
- 7,31 m: 4xhekwerkelement 5xschuttingpalen
- 9,12 m: 5xhekwerkelement 6xschuttingpalen
- 10,93 m: 6xhekwerkelement 7xschuttingpalen
- 12,74 m: 7xhekwerkelement 8xschuttingpalen
- 14,55 m: 8xhekwerkelement 9xschuttingpalen
- 16,36 m: 9xhekwerkelement 10xschuttingpalen
- 18,17 m: 10xhekwerkelement 11xschuttingpalen
- Montagebeslag