TraumGarten-schutting SYSTEM Ruitpatroon 2x Enkelprofiel Zilver Zichtscherm Ruitpatroonhek
gecoate en uitgeschuimde aluminium profielen voor schutting in doe-het-zelf uitvoering, 2x6x179 cm, Art.-Nr.: 100361037 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten-schutting SYSTEM Ruitpatroon 2x Enkelprofiel Zilver Zichtscherm Ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
De 2-delige set los profiel van TraumGarten SYSTEM RHOMBUS schutting stelt iedereen in staat om een schutting met individuele hoogte en breedte op te richten. De profielen kunnen voor schuttingen of tuinafscheidingen worden gebruikt. De gecoate en uitgeschuimde aluminiumprofiel in ruitvorm hebben een hogere stabiliteit dan echthouten profiel. Ze zijn bestand tegen alle weersomstandigheden en vervormen zich, in tegenstelling tot echthouten profielen, nauwelijks. Door de 10 mm grote afstanden tussen de individuele ruitprofielen zijn de schermvelden niet volledig ondoorzichtig. Door de ruitvorm van de profielen wordt het zicht en het licht in verschillende richtingen geleid. Het zicht wordt aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Houd hier alstublieft rekening mee bij de montage van de schuttingvelden!
De aluminium-ruitprofielen zijn 179 cm lang. Ze zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Ze zijn zeer duurzaam en onderhoudsarm. De profielen kunnen op de bouwplaats op de gewenste lengte worden doorgezaagd. Ze zijn ook uitstekend geschikt om kleinere en grotere openingen in het SYSTEM RHOMBUS schuttingsysteem te dichten.
SYSTEM Rhombus schuttingvelden worden optioneel met de TraumGarten BASIC palen of de SYSTEM klempalen opgebouwd. Daarnaast kunnen de schermvelden met de TraumGarten SYSTEM ontwerprasterschermen en de SYSTEM GLAS elementen, alsmede veel verdere elementen van de TraumGarten SYSTEM serie worden gecombineerd.
Eigenschappen en voordelen- gecoate en uitgeschuimde aluminiumprofiel
- voor realisering van verschillende hoogten
- voor het sluiten van openingen in het schuttingsysteem
- hogere stabiliteit dan echthouten
- variabel in hoogte en breedte
- veel gestaltingsmogelijkheden
- Losse profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- 10 mm afstand tussen de profielen
- zeer duurzaam en onderhoudsarm
- gedeeltelijk ondoorzichtig
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Ruitpatroonhek, Heipaal |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Zilver |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 179 cm |
| hoogte | 6 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Lamelmaat | 60x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | 2,20 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | 2961 |
| Art.-Nr.: | 100361037 |
| EAN: | 4033821059984 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten-schutting SYSTEM Ruitpatroon 2x Enkelprofiel Zilver Zichtscherm Ruitpatroonhek