TraumGarten Schutting SYSTEEM Ruitpatroon 2x Enkelprofiel Vintage-eik Schutting Ruitpatroonhek
beschichte en uitgeschuimde aluminiumprofiel voor privacy-schermen zelfbouw, 2x6x179 cm, Art.-Nr.: 100361034 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting SYSTEEM Ruitpatroon 2x Enkelprofiel Vintage-eik Schutting Ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
De 2-set individuele profielen van TraumGarten SYSTEM RUITPATROON hek maken het iedereen mogelijk om een hek in individuele hoogte en breedte te bouwen. De profielen kunnen voor zichtschermen of tuinhekken worden gebruikt. De gecoate en geschuimde aluminiumprofielen in ruitpatroonvorm hebben een hogere stabiliteit dan echte houten profielen. Ze weerstaan alle weersomstandigheden en in tegenstelling tot echte houten profielen vervormen ze nauwelijks. Door afstanden van 10 mm tussen de individuele ruitpatroonprofielen zijn de zichtschermvelden niet volledig privé. Door de ruitpatroonvorm van de profielen worden het zicht en het licht in verschillende richtingen geleid. Het zicht wordt aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Houd hier alstublieft rekening mee bij de montage van de hekwerkvelden!
De aluminium-ruitpatroonprofielen zijn 179 cm lang. Ze zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Ze zijn zeer duurzaam en onderhoudsvriendelijk. De profielen kunnen ter plaatse op de gewenste lengte worden afgesneden. Ze zijn ook uitstekend geschikt om kleinere en grotere gaten in het SYSTEM RUITPATROON heksysteem te sluiten.
SYSTEM Ruitpatroon hekwerkvelden worden facultatief met de TraumGarten BASIC palen of de SYSTEM klempalen opgebouwd. Daarnaast kunnen de zichtschermvelden met de TraumGarten SYSTEM designroostgers en de SYSTEM GLAS elementen, evenals vele andere elementen van de TraumGarten SYSTEM serie worden gecombineerd.
Eigenschappen en voordelen- gecoate en geschuimde aluminiumprofiel
- voor het realiseren van verschillende hoogten
- voor het sluiten van gaten in het heksysteem
- hogere stabiliteit dan echt hout
- variabel in hoogte en breedte
- veel ontwerpingsmogelijkheden
- Individuele profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- 10 mm afstand tussen de profielen
- zeer duurzaam en onderhoudsvriendelijk
- gedeeltelijk privéscheiding
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Ruitpatroonhek, Heipaal |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Vintage Oak |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 179 cm |
| hoogte | 6 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Lamelmaat | 60x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | 2,20 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | 2959 |
| Art.-Nr.: | 100361034 |
| EAN: | 4033821059960 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting SYSTEEM Ruitpatroon 2x Enkelprofiel Vintage-eik Schutting Ruitpatroonhek