TraumGarten schutting SYSTEM Ruit 2x Enkelprofiel Bamboe Privacy Ruitpatroonhek
beschichte en uitgeschuimde aluminiumprofilen voor zichtschermzelfbouw, 2x6x179 cm, Art.-Nr.: 100361035 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM Ruit 2x Enkelprofiel Bamboe Privacy Ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
De 2-delige set ruitprofielen van TraumGarten SYSTEM RHOMBUS hek stellen iedereen in staat om een hek te bouwen dat individueel van hoogte en breedte is. De profielen kunnen worden gebruikt voor zichtschermhekken of tuinhekken. De gecoate en geschuimde aluminium ruitprofielen hebben een hogere stabiliteit dan echt hout profielen. Ze weerstaan alle weersomstandigheden en in tegenstelling tot echt houtprofielen verbuigen ze nauwelijks. Door 10 mm grote afstanden tussen de afzonderlijke ruitprofielen zijn de zichtschermvelden niet volledig ondoorzichtig. Door de ruitvorm van de profielen worden het zicht en het licht in verschillende richtingen geleid. Het zicht wordt aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Let alstublieft op dit punt bij de montage van de hekwerkvelden!
De aluminium ruitprofielen zijn 179 cm lang. Ze zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Ze zijn zeer duurzaam en onderhoudsarm. De profielen kunnen ter plaatse op de gewenste lengte worden gezaagd. Ze zijn ook uitstekend geschikt om kleinere en grotere gaten in het SYSTEM RHOMBUS heksysteem te sluiten.
SYSTEM Rhombus hekwerkvelden worden optioneel met de TraumGarten BASIC palen of de SYSTEM klempalen opgebouwd. Daarnaast kunnen de zichtschermvelden worden gecombineerd met de TraumGarten SYSTEM designroosters en de SYSTEM GLAS elementen, evenals veel andere elementen uit de TraumGarten SYSTEM reeks.
Eigenschappen en voordelen- gecoate en geschuimde aluminium ruitprofielen
- voor het realiseren van verschillende hoogten
- voor het sluiten van gaten in het heksysteem
- hogere stabiliteit dan echt hout
- variabel in hoogte en breedte
- vele ontwerpingsmogelijkheden
- ruitprofielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- 10 mm afstand tussen de profielen
- zeer duurzaam en onderhoudsarm
- gedeeltelijk ondoorzichtig
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Ruitpatroonhek, Heipaal |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Bamboe |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 179 cm |
| hoogte | 6 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Lamelmaat | 60x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | 2,20 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | 2941 |
| Art.-Nr.: | 100361035 |
| EAN: | 4033821060058 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting SYSTEM Ruit 2x Enkelprofiel Bamboe Privacy Ruitpatroonhek