TraumGarten ruitpatroonhek SYSTEEM Rhombus 2x enkelprofiel Lork ruitpatroonhek
gecoate en uitgeschuimde aluminiumprofilen voor zichtscherm zelf bouwen, 2x6x179 cm, Art.-Nr.: 100361036 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten ruitpatroonhek SYSTEEM Rhombus 2x enkelprofiel Lork ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
De 2-delige set losse profielen van TraumGarten SYSTEM RHOMBUS hek stellen iedereen in staat om een hek te bouwen dat individueel in hoogte en breedte is aangepast. De profielen kunnen voor zichtschermvelden of tuinhekken worden gebruikt. De gecoate en schuimgevulde aluminium profielen in ruitvorm hebben een hogere stabiliteit dan echte houten profielen. Ze weerstaan alle weersomstandigheden en in tegenstelling tot echte houten profielen vervormen ze nauwelijks. Door 10 mm grote afstanden tussen de afzonderlijke ruitprofielen zijn de zichtschermvelden niet volledig ondoorzichtig. Door de ruitvorm van de profielen wordt het zicht en het licht in verschillende richtingen geleid. Het zicht wordt aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Houd hier alstublieft rekening mee bij de montage van de hekwerkvelden!
De aluminium ruitprofielen zijn 179 cm lang. Ze zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Ze zijn zeer duurzaam en onderhoudsarm. De profielen kunnen ter plaatse op de gewenste lengte worden doorgezaagd. Ze zijn ook uitermate geschikt om kleinere en grotere gaten in het SYSTEM RHOMBUS heksysteem te sluiten.
SYSTEM Rhombus hekwerkvelden worden naar keuze opgebouwd met de TraumGarten BASIC palen of de SYSTEM klempalen. Daarnaast kunnen de zichtschermvelden worden gecombineerd met de TraumGarten SYSTEM designroosters en de SYSTEM GLAS elementen, evenals veel andere elementen uit de TraumGarten SYSTEM serie.
Eigenschappen en voordelen- gecoate en schuimgevulde aluminium profielen
- voor realisering van verschillende hoogte
- voor het sluiten van gaten in het heksysteem
- hogere stabiliteit dan echt hout
- variabel in hoogte en breedte
- veel vormgevingsmogelijkheden
- losse profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- 10 mm afstand tussen de profielen
- zeer duurzaam en onderhoudsarm
- gedeeltelijk ondoorzichtig
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Ruitpatroonhek, Heipaal |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Lork |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 179 cm |
| hoogte | 6 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Lamelmaat | 60x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | 2,20 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | 2963 |
| Art.-Nr.: | 100361036 |
| EAN: | 4033821060003 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten ruitpatroonhek SYSTEEM Rhombus 2x enkelprofiel Lork ruitpatroonhek