TraumGarten Ruitpatroonhek SYSTEEM Rhombus 2x Afzonderlijke Profielen Antraciet Zichtscherm Ruitpatroonhek
gecoate en uitgeschuimde aluminiumprofiel voor zichtschutz zelfbouw, 2x6x179 cm, Art.-Nr.: 100361038 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Ruitpatroonhek SYSTEEM Rhombus 2x Afzonderlijke Profielen Antraciet Zichtscherm Ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Het 2er-set enkele profielen van TraumGarten SYSTEM RHOMBUS hek stellen iedereen in staat om een hek te bouwen dat individueel in hoogte en breedte is aangepast. De profielen kunnen worden gebruikt voor zichtschermvelden of tuinhekken. De beschermde en geschuimde aluminiumprofielen in ruitpatroonvorm vertonen een hogere stabiliteit dan echte houten profielen. Ze weerstaan alle weersomstandigheden en in tegenstelling tot echte houten profielen vervormen zij nauwelijks. Door 10 mm grote afstanden tussen de afzonderlijke ruitpatroonprofielen zijn de zichtschermvelden niet volledig gesloten. Door de ruitpatroonvorm van de profielen wordt het zicht en het licht in verschillende richtingen geleid. Het zicht wordt aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Houd hier alstublieft rekening mee bij de montage van de hekwerkvelden!
De aluminium-ruitpatroonprofielen zijn 179 cm lang. Ze hebben afmetingen van 60x20 mm en een wanddikte van 0,5 mm. Ze zijn zeer duurzaam en onderhoudsvriendelijk. De profielen kunnen ter plaatse op de gewenste lengte worden doorgezaagd. Ze zijn ook uitstekend geschikt om kleinere en grotere gaten in het SYSTEM RHOMBUS heksysteem dicht te maken.
SYSTEM Rhombus hekwerkvelden worden optioneel met de TraumGarten BASIC palen of de SYSTEM klempalen opgebouwd. Daarnaast kunnen de zichtschermvelden worden gecombineerd met de TraumGarten SYSTEM ontwerprostels en de SYSTEM GLAS elementen, evenals vele andere elementen uit de TraumGarten SYSTEM serie.
Eigenschappen en voordelen- beschermde en geschuimde aluminiumprofielen
- voor het bereiken van verschillende hoogten
- voor het dichten van gaten in het heksysteem
- hogere stabiliteit dan echt hout
- variabel in hoogte en breedte
- veel ontwerpingsmogelijkheden
- Enkele profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- 10 mm afstand tussen de profielen
- zeer duurzaam en onderhoudsvriendelijk
- gedeeltelijk ondoorzichtig
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Ruitpatroonhek, Heipaal |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Antraciet |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 179 cm |
| hoogte | 6 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Lamelmaat | 60x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | 2,20 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | 2962 |
| Art.-Nr.: | 100361038 |
| EAN: | 4033821059991 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Ruitpatroonhek SYSTEEM Rhombus 2x Afzonderlijke Profielen Antraciet Zichtscherm Ruitpatroonhek