TraumGarten ruitpatroonhek SYSTEEM Rhombus 2x Enkelprofiel Wit Zichtscherm Ruitpatroonhek
beschichte en uitgeschuimde aluminiumprofiel voor schutting zelfbouw, 2x6x179 cm, Art.-Nr.: 100361033 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten ruitpatroonhek SYSTEEM Rhombus 2x Enkelprofiel Wit Zichtscherm Ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
De 2-delige set individuele profielen van TraumGarten SYSTEM RUITPATROON hek maken het iedereen mogelijk om een hek te bouwen dat in hoogte en breedte naar wens is in te stellen. De profielen kunnen voor schermingsvelden of tuinhekken worden gebruikt. De gecoate en geschuimde aluminium profielen in ruitpatroonvorm hebben een hogere stabiliteit dan echte houten profielen. Ze weerstaan alle weersomstandigheden en in tegenstelling tot echte houten profielen vervormen ze nauwelijks. Door afstanden van 10 mm tussen de individuele ruitpatroonprofielen zijn de schermingsvelden niet volledig ondoorzichtig. Door de ruitpatroonvorm van de profielen wordt het zicht en het licht in verschillende richtingen geleid. Het zicht wordt aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Let op dit punt bij de montage van de hekvelden!
De aluminium-ruitpatroonprofielen zijn 179 cm lang. Ze zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Ze zijn zeer duurzaam en onderhoudsarm. De profielen kunnen ter plekke op de gewenste lengte worden gezaagd. Ze zijn ook uitstekend geschikt om kleinere en grotere gaten in het SYSTEM RUITPATROON heksysteem dicht te maken.
SYSTEM Ruitpatroon hekpanelen worden naar keuze met de TraumGarten BASIC palen of de SYSTEM klempalen opgebouwd. Daarnaast kunnen de schermingsvelden worden gecombineerd met de TraumGarten SYSTEM designroosters en de SYSTEM GLAS elementen, evenals veel andere elementen uit de TraumGarten SYSTEM serie.
Eigenschappen en voordelen- gecoate en geschuimde aluminium profielen
- voor het realiseren van verschillende hoogtes
- voor het dichten van gaten in het heksysteem
- hogere stabiliteit dan echt hout
- variabel in hoogte en breedte
- veel ontwerpingsmogelijkheden
- Individuele profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- 10 mm afstand tussen de profielen
- zeer duurzaam en onderhoudsarm
- gedeeltelijk ondoorzichtig
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Ruitpatroonhek, Heipaal |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Wit |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 179 cm |
| hoogte | 6 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Lamelmaat | 60x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | 2,20 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | 2960 |
| Art.-Nr.: | 100361033 |
| EAN: | 4033821059977 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten ruitpatroonhek SYSTEEM Rhombus 2x Enkelprofiel Wit Zichtscherm Ruitpatroonhek