TraumGarten schutting SYSTEM ALU PLUS hekwerkset Vintage-Oak 178 cm zichtscherm steekzaun lamellenomheining
Veldmaat: max. 178x184 cm (BxH), Art.-Nr.: 100447732 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM ALU PLUS hekwerkset Vintage-Oak 178 cm zichtscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Een schutting stelt verschillende eisen. Allereerst moet deze natuurlijk voor privacy zorgen. Maar daarnaast moet hij onderhoudsarm, UV-bestendig en duurzaam zijn. Bovendien moet de zichtscherming flexibel in breedte en hoogte kunnen worden aangepast.
Het TraumGarten SYSTEM ALU Plus kan dat allemaal. De afwerkingselement-set in modern design bestaat uit 12 nUT-Feder-profielen (20x150 mm), die zowel in breedte als in hoogte variabel zijn. De breedteaanpassing gebeurt door het inkorten van de aluminium profielen. De schuttinghoogte wordt geregeld door het aantal steekprofielen.
Het SYSTEM ALU Plus is gemakkelijk te monteren. De aluminium profielen met glad oppervlak aan beide zijden worden met het nUT-en-vedersysteem in elkaar geschoven. Voor een individueel ontwerp kunt u uw zichtscherming combineren met decoratieve profielen uit glas en roestvrijstaal, evenals lichtprofielen. Daardoor is de schutting SYSTEM ALU Plus van TraumGarten zowel in ontwerp als in groottaanpassing uiterst flexibel. Dit is een belangrijk verschil met de gebruikelijke, starre schuttingelementen, die in lengte en breedte, maar ook in ontwerp niet meer kunnen worden gewijzigd.
De bevestiging kan gebeuren via een grondanker voor montage om op te schroeven of te pluggen op een fundering of een langere paal om in te betonneren. De respectievelijke bevestigingspaal kunt u kiezen via het toebehoren.
- Materiaal: Aluminium, gecoat
- Uitgeschuimde nUT-Feder-profielen 20x150 mm
- Afmetingen: B/H/D 178,5x184,5x2 cm
- Afsluitlijsten: Aluminium, poedergecoat
- zeer hoge stabiliteit bij laag gewicht
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | poedergecoat |
| kleur | Vintage Oak |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 184 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Lamelmaat | 150x20 mm |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 37,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 3904 |
| Art.-Nr.: | 100447732 |
| EAN: | 4033821062892 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 12 Groef- en tongprofielen 20x150 mm, uitgeschuimd
- Afwerkingslijst boven, 25x30 mm
- Afwerkingslijst onder, 20x30 mm