TraumGarten schutting SYSTEM ALU PLUS hekwerkset Antraciet 178 cm zichtscherm steekzaun lamellenomheining
Veldmaat (BxH): max. 178x184 cm, Set uit 12 Afzonderlijke profielen en 2 Afwerkingslijsten, Art.-Nr.: 100447728 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM ALU PLUS hekwerkset Antraciet 178 cm zichtscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
An eine Schutting werden verschiedenste Anforderungen gesteld. Als erstes moet hij natuurlijk voor nieuwsgierige blikken beschermen. Doch daarnaast zou hij onderhoudsarm, UV-bestendig en duurzaam moeten zijn. Bovendien zou het scherm flexibel in de breedte en hoogte kunnen worden aangepast.
Het TraumGarten SYSTEM ALU Plus kan dat alles. De hekwerkset in modern design bestaat uit 12 groef-veder-profielen (20x150 mm), die zowel in de breedte als de hoogte variabel zijn. De breedteaanpassing gebeurt door de aluminium profielen in te korten. De hekhogte wordt geregeld door het aantal steekprofielen.
Het SYSTEM ALU Plus is gemakkelijk te monteren. De aan beide zijden gladde alu-profielen worden met het groef- en vedersysteem in elkaar geschoven. Voor een individuele vormgeving kunt u uw scherm combineren met decoratieve profielen van glas en roestvrijstaal en lichtleisten. Zo is de schutting SYSTEM ALU Plus van TraumGarten zowel in design als ook in de grootteaanpassing extreem flexibel. Dat is een doorslaggevend verschil met de gebruikelijke, stijve schermhekelementen, die noch in de lengte en breedte, noch in het design meer kunnen worden gewijzigd.
De bevestiging kan plaatsvinden via een grondanker voor de opbouw om vast te schroeven of pluggen op fundering of via een langere paal om in beton in te storten. De respectievelijke bevestigingspaal kunt u via de accessoires kiezen.
- Materiaal: Aluminium, beschikt
- Uitgeschuimde groef-veder-profielen 20x150 mm
- Afmetingen: B/H/D 178,5x184,5x2 cm
- Afwerkingslijsten: Aluminium, poedergecoat
- zeer hoge stabiliteit bij gering gewicht
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | poedergecoat |
| kleur | Antraciet |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 184 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Lamelmaat | 150x20 mm |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 37,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 3900 |
| Art.-Nr.: | 100447728 |
| EAN: | 4033821062854 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 12 Nok-grondprofiel 20x150 mm, uitgeschuimd
- Afwerkingslijst boven, 25x30 mm
- Afwerkingslijst beneden, 20x30 mm