TraumGarten Schutting SYSTEM ALU PLUS Hekwerkelement-set Lork 178 cm Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Veldmaat: max. 178x184 cm (BxH), Art.-Nr.: 100447730 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting SYSTEM ALU PLUS Hekwerkelement-set Lork 178 cm Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Er worden verschillende eisen gesteld aan een schutting. Ten eerste moet deze natuurlijk voor privacy zorgen. Maar daarnaast moet deze ook onderhoudsarm, UV-bestendig en duurzaam zijn. Bovendien moet het scherm flexibel in breedte en hoogte kunnen worden aangepast.
Het TraumGarten SYSTEM ALU Plus kan dit allemaal. De hekwerkset in modern design bestaat uit 12 groef-veer-profielen (20x150 mm), die zowel in breedte als in hoogte variabel zijn. De breedteaanpassingen gebeurt door het verkorten van de aluminiumproflielen. De hekwerkhoogte wordt geregeld door het aantal steekprofielen.
Het SYSTEM ALU Plus is eenvoudig te monteren. De aan beide zijden gladde aluminiumproflielen worden via het groef- en veersysteem in elkaar geschoven. Voor een individueel ontwerp kunt u uw schutting combineren met decoratieve profielen van glas en roestvrijstaal, evenals lichtstrips. Het schutting SYSTEM ALU Plus van TraumGarten is dus zowel in design als in grootteanpassting uiterst flexibel. Dit is een belangrijk verschil met de gebruikelijke starre schuttings-elementen, die noch in lengte en breedte, noch in design kunnen worden gewijzigd.
De bevestiging kan gebeuren via een grondanker voor opbouw om op te schroeven of op te pluggen op fundament, of via een langere paal om in te beton. U kunt de respectievelijke bevestigingspaal via het toebehoren kiezen.
- Materiaal: Aluminium, gefineerd
- Uitgeschuimde groef-veer-profielen 20x150 mm
- Afmetingen: B/H/D 178,5x184,5x2 cm
- Afsluitlijsten: Aluminium, poedergelakt
- zeer hoge stabiliteit bij laag gewicht
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | poedergecoat |
| kleur | Lork |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 184 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Lamelmaat | 150x20 mm |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 37,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 3903 |
| Art.-Nr.: | 100447730 |
| EAN: | 4033821062885 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 12 Nut-Veder-Profiel 20x150 mm, uitgeschuimd
- Afwerkingslijst boven, 25x30 mm
- Afwerkingslijst onder, 20x30 mm