TraumGarten Schutting SYSTEM ALU PLUS Hekwerkpakket Zilver 178 cm Privacyscherm Steekzaun Lamellenomheining
Veldmaat: max. 178x184 cm (BxH), Art.-Nr.: 100447731 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting SYSTEM ALU PLUS Hekwerkpakket Zilver 178 cm Privacyscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Een schutting stelt verschillende eisen. Ten eerste moet deze natuurlijk tegen nieuwsgierige blikken beschermen. Maar daarbij zou deze onderhoudsarm, UV-bestendig en duurzaam moeten zijn. Bovendien zou het schutting flexibel in breedte en hoogte kunnen worden aangepast.
Het TraumGarten SYSTEM ALU Plus kan dat alles. De zichtschermset in modern design bestaat uit 12 groef-veer-profielen (20x150 mm), die zowel in breedte als hoogte variabel zijn. De breedteaanpassing gebeurt door de aluminiumprofilen in te korten. De schutthoogte wordt geregeld door het aantal steekprofielen.
Het SYSTEM ALU Plus is gemakkelijk te monteren. De aan beide zijden gladde alu-profielen worden met het groef- en veersysteem ineen geschoven. Voor een individuele afwerking kunt u uw schutting combineren met decoratieve profielen uit glas en roestvrij staal alsmede lichtlijsten. Daardoor is de schutting SYSTEM ALU Plus van TraumGarten zowel in design als in groottebepassing uiterst flexibel. Dat is een cruciaal verschil met de gebruikelijke, starre schuttingelementen, die in lengte en breedte, alsmede in design niet meer kunnen worden veranderd.
De bevestiging kan plaatsvinden via een grondanker voor opbouw om op te schroeven of aan te pluggen op fundering of via een langere paal om in beton in te gieten. De respectievelijke bevestigingspaal kunt u via het toebehoren kiezen.
- Materiaal: Aluminium, gecoat
- Uitgeschuimde groef-veer-profielen 20x150 mm
- Afmetingen: B/H/D 178,5x184,5x2 cm
- Afsluitlijsten: Aluminium, poedergecoat
- zeer hoge stabiliteit bij laag gewicht
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | poedergecoat |
| kleur | Zilver |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 184 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Lamelmaat | 150x20 mm |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 37,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 3901 |
| Art.-Nr.: | 100447731 |
| EAN: | 4033821062861 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 12 Groef-en-veer profielen 20x150 mm, voorschuimd
- Afwerkingslijst bovenaan, 25x30 mm
- Afwerkingslijst onderaan, 20x30 mm