TraumGarten schutting SYSTEM ALU PLUS hekwerkelement-set wit 178 cm zichtscherm steekzaun lamellenomheining
Veldbreedte: max. 178x184 cm (BxH), Art.-Nr.: 100447733 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM ALU PLUS hekwerkelement-set wit 178 cm zichtscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Een schutting stelt tegenwoordig heel wat eisen. In de eerste plaats moet hij uiteraard bescherming bieden tegen nieuwsgierige blikken. Maar daar bovenop zou hij onderhoudsarm, UV-bestendig en duurzaam moeten zijn. Bovendien moet het scherm flexibel in breedte en hoogte kunnen worden aangepast.
Het TraumGarten SYSTEM ALU Plus kan dat allemaal. De schuttingpaneel-set in modern design bestaat uit 12 groef-veer-profielen (20x150 mm), die zowel in breedte als hoogte variabel zijn. De breedteaanpassing gebeurt door het aluminiumprofiel in te korten. De schuttinghoogte wordt geregeld door het aantal steekprofielen.
Het SYSTEM ALU Plus is eenvoudig te monteren. De aan beide zijden gladde aluminium-profielen worden met het groef- en veersysteem in elkaar geschoven. Voor een individueel ontwerp kunt u uw schutting combineren met decoratieve profielen van glas en roestvrijstaal en lichtlijsten. Hierdoor is de schutting SYSTEM ALU Plus van TraumGarten zowel in design als in grootteaanpassing uiterst flexibel. Dit is een groot verschil met de gebruikelijke, starre schuttingselementen, die noch in lengte en breedte, noch in design meer kunnen worden gewijzigd.
De bevestiging kan plaatsvinden via een grondanker voor opbouw om op te schroeven of in te pluggen op fundering of een langere paal om in beton in te storten. De desbetreffende bevestigingspaal kunt u via het toebehoren kiezen.
- Materiaal: aluminium, gecoat
- Uitgeschuimde groef-veer-profielen 20x150 mm
- Afmetingen: B/H/D 178,5x184,5x2 cm
- Afsluitlijsten: aluminium, poedergecoat
- zeer hoge stabiliteit met laag gewicht
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Wit |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 184 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Lamelmaat | 150x20 mm |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 37,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 3902 |
| Art.-Nr.: | 100447733 |
| EAN: | 4033821062878 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 12 Tand-groef-profielen 20x150 mm, geschuimd
- Afwerkingslijst boven, 25x30 mm
- Afwerkingslijst onder, 20x30 mm