TraumGarten Schutting SYSTEEM Ruitpatroon Wit Zichtscherm Ruitpatroonhek
Set afsluiting uit aluminiumprofiel incl. profieldragers, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100361044a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting SYSTEEM Ruitpatroon Wit Zichtscherm Ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten privacymat SYSTEM RHOMBUS bestaat uit gecoate aluminiumprofilen in ruitvorm en is naar het houtklassieke model ontworpen. De uitgeschuimde aluminiumprofilen hebben een hogere stabiliteit dan echte houtprofielen. Bovendien buigen de aluminiumprofilen nauwelijks door weersomstandigheden. Door de 10 mm grote tussenruimten tussen de ruitprofielen zijn de privacymatten niet 100% ondoorzichtig. Door de ruitvorm van de profielen wordt het zicht en het licht in verschillende richtingen geleid. Het zicht wordt aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Let alstublieft op dit punt bij de montage van de hekwerkelementen!
Het privacymat hekwerkelement bestaat uit 30 gecoate en inwendig uitgeschuimde ruitprofielen inclusief profieldragers. De ruitprofielen zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Ze zijn zeer duurzaam en onderhoudsarm. Elk hekwerkelement is in breedte en hoogte variabel. De hoogte wordt bepaald door het aantal gebruikte profielen. De breedte kan door ter plaatse inkorten van de profielen gevarieerd worden.
De SYSTEM Rhombus privacymatten worden naar keuze met de TraumGarten BASIC schuttingpalen of de SYSTEM klemschuttingpalen opgebouwd. Bovendien kunnen de privacymatten met de TraumGarten SYSTEM rankroostersystemen en de SYSTEM GLAS elementen, alsmede veel andere elementen van de TraumGarten SYSTEM serie gecombineerd worden.
Eigenschappen en voordelen- gecoate en uitgeschuimde aluminiumprofilen
- hogere stabiliteit dan echthouten profielen
- variabel in hoogte en breedte
- veel ontwerpmogelijkheden
- afzonderlijke profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- 10 mm tussenruimte tussen de profielen
- zeer duurzaam en onderhoudsarm
- gedeeltelijk ondoorzichtig
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Ruitpatroonhek, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Wit |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 60 cm, 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Formaat | 180x180 cm, 60x180 cm |
| Lamelmaat | 60x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100361044a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 30 ruitprofielen inclusief profieldragers