TraumGarten Schutting SYSTEEM Ruitpatroon Lork Zichtscherm Ruitpatroonhek
Hekwerk-set van aluminiumprofiel incl. profieldragers, verschillende maten, Art.-Nr.: 100294731a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting SYSTEEM Ruitpatroon Lork Zichtscherm Ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten schutting SYSTEM RHOMBUS uit gecoate aluminiumprofilen in ruitvorm is naar het houten klassieke model ontworpen. De uitgevoamde aluminiumprofilen hebben een hogere stabiliteit dan echte houten profielen. Bovendien vertekenen de aluminiumprofilen door weerinvloeden nauwelijks. Door 10 mm grote afstanden tussen de ruitprofielen zijn de schuttingsvelden niet 100% zichtdicht. Door de ruitvorm van de profielen wordt het zicht en het licht in verschillende richtingen geleid. De doorkijk wordt aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Let alstublieft op dit detail bij de montage van de hekwerkvelden!
Het zichtschermhekwerk bestaat uit 30 gecoate en binnens uitgevoamde ruitprofielen inclusief profieldragers. De ruitprofielen zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Ze zijn zeer duurzaam en onderhoudsvriendelijk. Elk hekwerkfeld is in breedte en hoogte variabel. De hoogte wordt bepaald door het aantal gebruikte profielen. De breedte kan door het ter plaatse verkorten van de profielen worden gevarieerd.
De SYSTEM Rhombus zichtschermvelden worden naar keuze met de TraumGarten BASIC palen of de SYSTEM klempalen opgebouwd. Bovendien kunnen de zichtschermvelden met de TraumGarten SYSTEM ontwerpgaas en de SYSTEM GLAS elementen, evenals veel meer elementen van de TraumGarten SYSTEM serie worden gecombineerd.
Eigenschappen en voordelen- gecoate en uitgevoamde aluminiumprofilen
- hogere stabiliteit dan echt hout
- variabel in hoogte en breedte
- veel ontwerpingsmogelijkheden
- afzonderlijke profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- 10 mm afstand tussen de profielen
- zeer duurzaam en onderhoudsvriendelijk
- gedeeltelijk zichtdicht
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Ruitpatroonhek, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Lork |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 60 cm, 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Formaat | 60x180 cm, 180x180 cm |
| Lamelmaat | 60x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | 20,20 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100294731a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 30 Ruitprofielen inclusief profieldragers