TraumGarten schutting SYSTEM Ruitpatroon Antraciet Zichtscherm Ruitpatroonhek
Hekwerk-set uit aluminiumprofiel inclusief profieldragers, verschillende maten, Art.-Nr.: 100074551a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM Ruitpatroon Antraciet Zichtscherm Ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten schutting SYSTEM RHOMBUS uit gecoate aluminiumprofilen in ruitvorm is geïnspireerd op de houten klassieker. De uitgeschuimde aluminiumprofilen hebben een hogere stabiliteit dan echte houten profilen. Bovendien vervormen de aluminiumprofilen nauwelijks door weersomstandigheden. Door de 10 mm grote afstanden tussen de ruitprofielen zijn de schuttingvelden niet 100% ondoorzichtig. Door de ruitvorm van de profielen wordt het zicht en het licht in verschillende richtingen geleid. De doorgang wordt aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Houd hier alstublieft rekening mee bij de montage van de hekwerkvelden!
Het schutting schermveld bestaat uit 30 gecoate en inwendig uitgeschuimde ruitprofielen inclusief profieldragers. De ruitprofielen zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Ze zijn zeer duurzaam en onderhoudsarm. Elk hekwerkeld is in breedte en hoogte variabel. De hoogte wordt bepaald door het aantal gebruikte profielen. De breedte kan door aan de bouwzijde de profielen in te korten worden gevarieerd.
De SYSTEM Rhombus schuttingvelden worden optioneel met de TraumGarten BASIC palen of de SYSTEM klempalen opgebouwd. Bovendien kunnen de schuttingvelden met de TraumGarten SYSTEM designroosters en de SYSTEM GLAS elementen, alsmede vele andere elementen van de TraumGarten SYSTEM serie worden gecombineerd.
Eigenschappen en voordelen- gecoate en uitgeschuimde aluminiumprofilen
- hogere stabiliteit dan echt hout
- variabel in hoogte en breedte
- veel vormgevingsmogelijkheden
- Individuele profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- 10 mm afstand tussen de profielen
- zeer duurzaam en onderhoudsarm
- gedeeltelijk ondoorzichtig
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Ruitpatroonhek, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Antraciet |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 60 cm, 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Formaat | 60x180 cm, 180x180 cm |
| Lamelmaat | 60x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074551a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 30 ruitprofielen inclusief profieldragers