TraumGarten Schutting SYSTEEM Ruit Zilver Zichtscherm Ruitpatroonhek
Hekwerk-set uit aluminiumprofilen incl. profieldragers, verschillende formaten, Art.-Nr.: 100074504a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting SYSTEEM Ruit Zilver Zichtscherm Ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten schermhek SYSTEEM RHOMBUS van gecoate aluminiumprofiel in ruitvorm is naar het houten klassieke model ontworpen. De uitgeschuimde aluminiumprofilen hebben een hogere stabiliteit dan echte houtprofilen. Bovendien vervormen de aluminiumprofilen nauwelijks door weersomstandigheden. Door 10 mm grote tussenruimtes tussen de ruitprofielen zijn de schermhekken niet 100% ondoorzichtig. Door de ruitvorm van de profielen wordt het zicht en het licht in verschillende richtingen geleid. Het doorzicht wordt aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Let alstublieft op dit gegeven bij de montage van de hekwerkelementeny
Het schutting schermhek bestaat uit 30 gecoate en van binnenuit uitgeschuimde ruitprofielen inclusief profieldraagmiddelen. De ruitprofielen zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Ze zijn zeer duurzaam en onderhoudsvrij. Elk hekwerkelement is in breedte en hoogte variabel. De hoogte wordt bepaald door het aantal gebruikte profielen. De breedte kan door ter plaatse het inkorten van de profielen worden gevarieerd.
De SYSTEEM Rhombus schermhekken worden naar keuze opgebouwd met de TraumGarten BASIS palen of de SYSTEEM klempalen. Bovendien kunnen de schermhekken worden gecombineerd met de TraumGarten SYSTEEM designroosters en de SYSTEEM GLAS elementen, evenals vele andere elementen uit de TraumGarten SYSTEEM serie.
Eigenschappen en voordelen- gecoate en uitgeschuimde aluminiumprofilen
- hogere stabiliteit dan echthout
- variabel in hoogte en breedte
- veel ontwerpingsmogelijkheden
- afzonderlijke profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- 10 mm tussenruimte tussen de profielen
- zeer duurzaam en onderhoudsvrij
- gedeeltelijk ondoorzichtig
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Ruitpatroonhek, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Zilver |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 60 cm, 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Formaat | 60x180 cm, 180x180 cm |
| Lamelmaat | 60x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074504a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 30 ruitprofielen inclusief profieldragers