TraumGarten schutting SYSTEEM Ruitpatroon Vintage-eik schutting Ruitpatroonhek
Hekwerkset uit aluminiumprofilen incl. paaldragers, verschillende maten, Art.-Nr.: 100361046a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEEM Ruitpatroon Vintage-eik schutting Ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten schutting SYSTEM RHOMBUS van gecoate aluminiumprofilen in ruitvorm is geïnspireerd op de houten klassieker. De uitgeschuimde aluminiumprofilen hebben een hogere stabiliteit dan echte houten profielen. Bovendien verwringen de aluminiumprofilen door weersomstandigheden nauwelijks. Door tussenruimten van 10 mm tussen de ruitprofielen zijn de schuttingvelden niet 100% blickdicht. Door de ruitvorm van de profielen wordt het zicht en het licht in verschillende richtingen geleid. Het doorkijken wordt aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Houd hier alstublieft rekening mee bij de montage van de hekwerkvelden!
Het schuttingveld bestaat uit 30 gecoate en inwendig uitgeschuimde ruitprofielen inclusief profieldragers. De ruitprofielen zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Ze zijn zeer duurzaam en onderhoudsarm. Elk hekwerk is in breedte en hoogte variabel. De hoogte wordt bepaald door het aantal gebruikte profielen. De breedte kan door ter plaatse de profielen in te korten worden gevarieerd.
De SYSTEM Rhombus schuttingvelden worden optioneel met de TraumGarten BASIC palen of de SYSTEM klempalen opgebouwd. Bovendien kunnen de schuttingvelden met de TraumGarten SYSTEM decoratieve roosters en de SYSTEM GLAS elementen, alsmede veel andere elementen uit de TraumGarten SYSTEM serie worden gecombineerd.
Eigenschappen en voordelen- gecoate en uitgeschuimde aluminiumprofilen
- hogere stabiliteit dan echt hout
- variabel in hoogte en breedte
- vele ontwerpingsmogelijkheden
- Afzonderlijke profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- 10 mm tussenruimte tussen de profielen
- zeer duurzaam en onderhoudsarm
- gedeeltelijk blickdicht
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Ruitpatroonhek, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Vintage Oak |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 60 cm, 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Formaat | 180x180 cm, 60x180 cm |
| Lamelmaat | 60x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100361046a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 30 Ruitprofielen inclusief profieldragende elementen