TraumGarten ruitpatroonhek SYSTEEM Rhombus Bamboe schutting ruitpatroonhek
Set hekwerk uit aluminiumprofiel incl. profieldragers, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100361050a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten ruitpatroonhek SYSTEEM Rhombus Bamboe schutting ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten Schermhek SYSTEM RHOMBUS uit gecoate aluminiumprofilen in ruitvorm is geïnspireerd op de houtklassieke uitvoering. De uitgeschuimde aluminiumprofilen hebben een hogere stabiliteit dan echte houten profielen. Bovendien vervormen de aluminiumprofilen door weersomstandigheden nauwelijks. Door 10 mm grote afstanden tussen de ruitprofielen zijn de schermhekken niet 100% ondoorzichtig. Door de ruitvorm van de profielen wordt het zicht en het licht in verschillende richtingen geleid. Het zicht wordt aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Let alstublieft op dit detail bij het monteren van de hekwerkelementen!
Het schermhekpaneel bestaat uit 30 gecoate en aan de binnenzijde uitgeschuimde ruitprofielen inclusief profieldragers. De ruitprofielen zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Ze zijn zeer duurzaam en onderhoudsvrij. Elk hekpaneel is in breedte en hoogte variabel. De hoogte wordt bepaald door het aantal gebruikte profielen. De breedte kan door ter plaatse korten van de profielen worden gevarieerd.
De SYSTEM Rhombus schermhekpanelen worden naar keuze met de TraumGarten BASIC palen of de SYSTEM klempalen opgebouwd. Bovendien kunnen de schermhekpanelen met de TraumGarten SYSTEM decoratieve roosters en de SYSTEM GLAS elementen, evenals veel andere elementen van de TraumGarten SYSTEM serie worden gecombineerd.
Eigenschappen en voordelen- gecoate en uitgeschuimde aluminiumprofilen
- hogere stabiliteit dan echt hout
- variabel in hoogte en breedte
- vele ontwerpingsmogelijkheden
- Individuele profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- 10 mm afstand tussen de profielen
- zeer duurzaam en onderhoudsvrij
- gedeeltelijk ondoorzichtig
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Ruitpatroonhek, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | gecoat |
| kleur | Bamboe |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Breedte | 60 cm, 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Formaat | 180x180 cm, 60x180 cm |
| Lamelmaat | 60x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100361050a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 30 Ruitprofielen inclusief profieldraagers