Ximax Ruimteverwarmer Ontwerp Radiator P1 Plan Print Spiraal verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenaansluiting, gladde bedrukte voorkant met 3D-achtig spiraalpatroon, Art.-Nr.: 100470086a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Ontwerp Radiator P1 Plan Print Spiraal verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Ximax P1 Plan Print Design radiator met afgedrukt gekleurde spiraal motief biedt niet alleen warmte, maar ook een geweldige combinatie van uitstekende functionaliteit en eersteklas design. De volledig vlakke, gladde voorkant met gekleurde spiraal motief is magneetvast. De print zorgt ervoor dat de radiatoren op het eerste gezicht niet als zodanig te herkennen zijn. De P1 Plan Print radiatoren worden verticaal aan de wand gemonteerd. Ze kunnen in elke standaard centrale verwarming worden ingebouwd en zijn compatibel met alle conventionele thermostaatkapreten en alle gangbare 50 mm middenaansluitgarnituren. Ook slimme radiatorventielen kunnen zonder problemen worden aangesloten. Voor de benodigde flexibiliteit met betrekking tot montage zorgt de 50 mm middelaansluiting.
De designradiatoren P1 Plan Print met het gekleurde spiraal motief bieden de flexibiliteit om de aansluitsoort geheel naar individuele behoeften te kiezen. De voor- en retourpositities kunnen naar keuze onderin links, bovenkant links, onderin rechts of bovenkant rechts worden bepaald. De P1 Plan Print bestaat uit koudgewalst radiatorstaal, dat gefosforeerd en vervolgens met milieuvriendelijke poedercoatings poedercoat wordt. De hoogwaardige coating in RAL 9003 garandeert een onempfindelijk oppervlak met edele uitstraling. Alle Ximax designradiatoren worden in Europa, van getest materiaal en met behulp van modernste fabricagetechnologieën, vervaardigd. Ximax radiatoren zijn hoogwaardige vakmannskwaliteit tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Plan radiator voor verticale montage
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings poedercoat
- Hoogwaardige print met gekleurde spiraal motief
- Compatibel met alle gangbare 50 mm middenaansluitgarnituren
- Aansluitschroefdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand wand tot midden schroefdraad: ca. 40 mm
- Vorlaufpositie: onderin links, bovenkant links, onderin rechts, bovenkant rechts
- Retourpositie: onderin links, bovenkant links, onderin rechts, bovenkant rechts
- Vakmannskwaliteit voor de hoogste eisen aan verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie - een teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Spiraal |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470086a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middenaansluiting
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstopfen
- Verschluitingsstopfen