Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Patroon verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenverbinding, gladde bedrkte voorkant met mooi, kleurig patroon, Art.-Nr.: 100470094a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Patroon verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Ximax P1 Plan Print Design radiator met afgedrukt kleurig patroonmotief biedt niet alleen warmte, maar ook een geweldige combinatie van uitstekende functionaliteit en eersteklas design. Het volledig vlakke, gladde voorkant met kleurig patroonmotief is magnetisch. De afdruk zorgt ervoor dat de radiatoren op het eerste gezicht niet als zodanig herkenbaar zijn. De P1 Plan Print radiatoren worden verticaal aan de wand gemonteerd. Ze kunnen in elk gangbaar centraal verwarmingssysteem worden ingebouwd en zijn compatibel met alle conventionele thermostaatventilen en alle gangbare 50 mm middenaansluitgarnituren. Ook slimme radiateurventilen kunnen zonder problemen worden aangesloten. De 50 mm middelaansluiting biedt de benodigde flexibiliteit voor montage.
De designradiatoren P1 Plan Print van Ximax bieden de flexibiliteit om de aansluitwijze volledig naar uw individuele behoeften te kiezen. De voor- en retourposities kunnen naar keuze onder links, boven links, onder rechts of boven rechts worden bepaald. De P1 Plan Print bestaat uit koudgewalst radiatorkwaliteitsstaal, dat gefosforeerd en vervolgens met milieuvriendelijke poedercoatings poedercoated wordt. De hoogwaardige coating in RAL 9003 garandeert een onempfindelijk oppervlak met edele uitstraling. Alle Ximax-designradiatoren worden in Europa gemaakt van gecontroleerde materialen met behulp van de meest moderne fabricagetechnologieën. Ximax-radiatoren zijn hoogwaardige vakmankundig werk tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Uit koudgewalst radiatorkwaliteitsstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings gecoat
- Hoogwaardige afdruk met kleurig patroonmotief
- Compatibel met alle gangbare 50 mm middenaansluitgarnituren
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot middraaad: ca. 40 mm
- Voedingspositie: onder links, boven links, onder rechts, boven rechts
- Retourpositie: onder links, boven links, onder rechts, boven rechts
- Vakmankundig werk voor de hoogste eisen aan verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie - een teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Patroon |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470094a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstoppen
- Afsluitstopfen