Ximax ruimteverwarmer Design radiator P1 Plan Print voetafdruk verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middelaansluiting, glad bedrukte voorkant met een voetafdruk in het zand, Art.-Nr.: 100470083a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer Design radiator P1 Plan Print voetafdruk verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Ximax P1 Plan Print Design radiator met bedrukt voetafdruk motief biedt niet alleen warmte, maar ook een geweldige combinatie van uitstekende functionaliteit en eersteklas design. Het volledig oppervlak glad front met voetafdruk motief is magnetisch. De druk zorgt ervoor dat de radiatoren op het eerste gezicht niet als zodanig herkenbaar zijn. De P1 Plan Print radiatoren worden verticaal aan de muur gemonteerd. Ze kunnen binnen elk gangbaar centraal verwarmingssysteem ingebouwd worden en zijn combineerbaar met alle conventionele thermostaatklephalen en alle gangbare 50 mm centraal aansluitgarnituren. Ook slimme radiatorkranen kunnen zonder problemen aangesloten worden. Voor de benodigde flexibiliteit met betrekking tot montage zorgt de 50 mm centraal aansluiting.
De designradiatoren P1 Plan Print met het voetafdruk motief bieden de flexibiliteit om de aansluitingstype geheel naar persoonlijke behoeften te kiezen. De toevoer- en retourposities kunnen eventueel beneden links, boven links, beneden rechts of boven rechts bepaald worden. De P1 Plan Print bestaat uit koudgewalst radiatorgekwalificeerd staal, dat gechromeerd wordt en vervolgens met milieuvriendelijke poedercoatings poedergelakt wordt. De hoogwaardige coating, in RAL 9003, garandeert een onkraste oppervlakte met edele uitstraling. Alle Ximax designradiatoren worden in Europa, van gecontroleerde materialen en met behulp van modernste productietechnologieën, vervaardigd. Ximax radiatoren zijn hoogwaardige vakmannskwaliteit tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Plan radiator voor verticale montage
- Uit koudgewalst radiatorgekwalificeerd staal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings poedergelakt
- Hoogwaardig druk met voetafdruk motief
- Met alle gangbare 50 mm centraal aansluitgarnituren combineerbaar
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot midden draad: ca. 40 mm
- Toevoerposition: beneden links, boven links, beneden rechts, boven rechts
- Retourposition: beneden links, boven links, beneden rechts, boven rechts
- Vakmannskwaliteit, voor de hoogste eisen aan verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie - een teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | voetafdruk |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470083a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Montagebenodigdheden
- Ontluchtingsstopjes
- Afsluiting koppelingsstopjes