Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Balletdanseres verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenaansluiting, glad bedrukte voorzijde met mystieke balletdanseres, Art.-Nr.: 100470101a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Balletdanseres verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Ximax Design radiator P1 Plan Print met afgedrukt balletdanseresmotief bieden niet alleen geweldige warmte, maar ook een uitstekende combinatie van uitstekende functionaliteit en eersteklas design. De volledig gladde voorkant met balletdanseresmotief is magnetisch. De Ximax radiatoren P1 Plan Print worden verticaal aan de muur gemonteerd en kunnen in elke standaard centrale verwarming worden ingebouwd. Ze zijn compatibel met alle gangbare thermostaatventiel of elke gangbare 50 mm middenaansluitingsset. Ook Smart-Home radiatorventiel kunnen worden aangesloten. De 50 mm midden aansluiting biedt hierbij de nodige flexibiliteit met betrekking tot montage.
De designradiatoren P1 Plan Print van Ximax bieden de flexibiliteit om de aansluitingswijze geheel naar uw individuele behoeften te kiezen. De aanvoer- en retourposities kunnen naar keuze links onder, links boven, rechts onder of rechts boven worden bepaald. De P1 Plan Print bestaat uit koudgewalst radiatorstaal, dat gephosphateerd en vervolgens met milieuvriendelijke poedercoatings poedergecoat wordt. De hoogwaardige coating in RAL 9003 garandeert een ondoordringbare oppervlakte met edele uitstraling. Alle Ximax designradiatoren worden in Europa, uit getest materiaal en met behulp van de modernste fabricagetechnologieën, vervaardigd. Ximax radiatoren zijn hoogwaardige vakmanshapkwaliteit tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings poedergecoat
- Hochwertiger print met balletdansersmotief
- Compatibel met alle gangbare 50 mm middenaansluitingssets
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot middendraad: ca. 40 mm
- Aanvoerstand: links onder, links boven, rechts onder, rechts boven
- Retourstand: links onder, links boven, rechts onder, rechts boven
- Vakmanshapkwaliteit, voor de hoogste eisen aan uitvoering en materiaal
- 10 jaar garantie - een teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Balletdanseuse |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470101a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middenansluting
- Monteringsmateriaal
- Ontluchtingsstopfen
- Afsluitstopfen