Ximax ruimteverwarmer designradiator P1 Plan Print Design verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middelaansluiting, gladde bedrukte voorkant met 3D-achtig designmotief, Art.-Nr.: 100470082a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer designradiator P1 Plan Print Design verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Ximax Design Radiator P1 Plan Print met afgedrukt designmotief bieden niet alleen uitstekende warmte, maar ook een uitstekende combinatie van hoogwaardige functionaliteit en eersteklas design. De volledig vlakke, gladde voorzijde met 3D-designmotief is magnetisch en ziet er op het eerste gezicht niet uit als een radiator. De P1 Plan Print radiatoren worden verticaal aan de wand gemonteerd. Ze kunnen in elke gangbare centrale verwarming worden ingebouwd en zijn combineerbaar met alle gebruikelijke thermostaatventiel of alle gangbare 50 mm middenaansluitingen. Ook Smart-Home radiatörventiel kunnen zonder problemen worden aangesloten. De 50 mm middelaansluiting zorgt voor de nodige flexibiliteit bij montage.
De designradiatoren P1 Plan Print van Ximax bieden de flexibiliteit om de aansluitingsvorm helemaal naar uw individuele behoeften te kiezen. De toevoer- en retourposities kunnen naar keuze linksonder, linksboven, rechtsonder of rechtsboven worden bepaald. De P1 Plan Print bestaat uit koudgewalst radiatorkwaliteitsstaal, dat gephosphateerd en vervolgens met milieuvriendelijke poederlatten poedergecoat wordt. De hoogwaardige coating in RAL 9003 garandeert een robuust oppervlak met edele uitstraling. Alle Ximax designradiatoren worden in Europa vervaardigd uit gecontroleerde materialen en met behulp van modernste fabricagetechnologieën. Ximax radiatoren zijn hoogwaardige ambachtskwaliteit tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Uit koudgewalst radiatorkwaliteitsstaal
- Met milieuvriendelijke poederlatten poedergecoat
- Hogewaardige afdruk met 3D-achtig designmotief
- Combineerbaar met alle gangbare 50 mm middenaansluitingen
- Aansluitschroefdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand wand tot midden schroefdraad: ca. 40 mm
- Toevoerposition: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Retourposition: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Ambachtskwaliteit voor de hoogste eisen aan verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie - een teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Ontwerp |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470082a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middenverbinding
- Montagermateriaal
- Ontluchtingsstopjes
- Afsluitstopjes