Ximax Ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print Lieveheersbeestje verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middelaansluiting, glad bedrukte voorzijde met een lieveheersbeestje op een blad, Art.-Nr.: 100470107a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print Lieveheersbeestje verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Ximax P1 Plan Print Design radiator met lieveheersbeestjesmotief biedt niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van eersteklas design en uitstekende functionaliteit. De gladde voorkant met lieveheersbeestjesmotief is magnetisch en geeft de radiatoren het uiterlijk van een echt kunstwerk. De Ximax radiator P1 Plan Print wordt verticaal gemonteerd en kan moeiteloos in elk standaard cv-systeem worden gebruikt. Ze zijn compatibel met alle gangbare thermostaatventiel of elke standaard 50 mm middenaansluiting. Ook smart-home radiatorventielen kunnen zonder problemen worden aangesloten. De 50 mm middenaansluiting zorgt voor de nodige flexibiliteit bij de montage.
Met de P1 Plan Print designradiatoren van Ximax hebt u de flexibiliteit om het aansluittype volledig naar uw individuele behoeften te kiezen. De voor- en retourposities kunnen naar keuze rechtsonder of rechtsboven of linksonder of linksboven worden bepaald. De radiatoren bestaan uit koudgewalst radiatorstaal, dat gegalvaniseerd en vervolgens hochwaardig met milieuvriendelijke poedercoatings poedergecoat wordt. De poedercoating creëert een onwelke oppervlakte met een edel uiterlijk. Door het hochwaardig lieveheersbeestjesdruk op de voorkant worden de radiatoren nog mooier. Ximax-radiatoren worden in Europa vervaardigd uit gecontroleerde materialen en met behulp van de modernste fabricagetechnologieën. Alle radiatoren zijn hochwaardig vakmannskwaliteit met 10 jaar garantie tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator design voor verticale montage
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings poedergecoat
- Hochwaardig druk met lieveheersbeestjesmotief op de voorkant
- Compatibel met elke gangbare 50 mm middenaansluiting
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot midden draad: ca. 40 mm
- Voedingspos: rechtsonder, rechtsboven, linksonder, linksboven
- Retourpos: rechtsonder, rechtsboven, linksonder, linksboven
- Vakmannskwaliteit, voor de hoogste eisen aan verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie - een teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Lieveheersbeestje |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470107a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstopjes
- Afsluitstopjes