Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Schildpad verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenaansluiting, gladde bedruckte voorkant met een in zee zwemmende schildpad, Art.-Nr.: 100470103a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Schildpad verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Ximax P1 Plan Print Design radiator met schildpadden motief biedt niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van eersteklas design en uitstekende functionaliteit. De gladde voorkant met schildpadden motief is magnetisch en geeft de radiatoren het uiterlijk van een echt kunstwerk. De Ximax radiatoren P1 Plan Print worden verticaal gemonteerd en kunnen zonder problemen in elk gangbaar centraalverwarmingssysteem worden gebruikt. Ze zijn compatibel met alle handelsübliche thermostaatventiele of elk gangbaar 50 mm middelaansluitingsgarnituur. Ook slimme huisradiatoventuelen kunnen zonder enige moeite worden aangesloten. De 50 mm middelaansluiting zorgt voor de nodige flexibiliteit wat betreft de montage.
Met de P1 Plan Print designradiatoren van Ximax hebt u de flexibiliteit om het aansluitingstype geheel naar uw individuele behoeften te kiezen. De voor- en retourleidingposities kunnen naar keuze rechtsonder of rechtsboven of linksonder of linksboven worden ingesteld. De radiatoren bestaan uit koudgewalst radiatorgekwalificeerd staal, dat gephosphateerd en vervolgens hoogwaardig met milieuvriendelijke poedercoatings poedergecoat wordt. De poedercoating creëert een onverschillige oppervlakte met een edele uitstraling. Door de hoogwaardige schildpaddenafdruk op de voorkant worden de radiatoren nog mooier. Ximax radiatoren worden in Europa vervaardigd uit gecontroleerde materialen en met behulp van de modernste fabricagetechnologieën. Alle radiatoren zijn hoogwaardige vakmansprodukten met 10 jaar garantie tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator design voor verticale montage
- Gemaakt van koudgewalst radiatorgekwalificeerd staal
- Gecoat met milieuvriendelijke poedercoatings
- Hoogwaardige druk met schildpadden motief op de voorkant
- Compatibel met elk gangbaar 50 mm middelaansluitingsgarnituur
- Aansluitingsdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot draadasmidden: ca. 40 mm
- Voerleidingpositie: rechtsonder, rechtsboven, linksonder, linksboven
- Retourleidingpositie: rechtsonder, rechtsboven, linksonder, linksboven
- Vakmansprodukten, voor de hoogste eisen aan verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie - een teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Schildpad |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470103a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middenuitgang
- Monteringsmateriaal
- Ontluehtingsstopjes
- Sluitstopjes