Ximax Ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print Gras verticaal
Elegante designradiator met 50 mm centraal aansluitingsstuk, gladde bedrukte voorzijde met mooi grasmotief, Art.-Nr.: 100470075a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print Gras verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Ximax P1 Plan Print Design radiator met graspatroon bieden niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van eersteklas design en superieure functionaliteit. De gladde voorzijde met graspatroon is magneetvast en geeft de radiatoren het aanzien van een echt kunstwerk. De Ximax radiatoren P1 Plan Print worden verticaal gemonteerd en kunnen moeiteloos in elke standaard centrale verwarming worden gebruikt. Ze zijn compatibel met alle gangbare thermostaatventiel of elke standaard 50 mm middentoevoergarnituur. Ook smart-home radiatorventiele kunnen zonder problemen worden aansloten. De 50 mm middenansluting zorgt voor de nodige flexibiliteit met betrekking tot montage.
Met de P1 Plan Print designradiatoren van Ximax hebt u de flexibiliteit om de aansluitingssoort volledig naar uw individuele wensen te kiezen. De toevoer- en retourpositie kunnen naar wens rechtsonder of rechtsboven of linksonder of linksboven worden bepaald. De radiatoren bestaan uit koudgewalst radiatorstaal, dat gegalvaniseerd en vervolgens hoogwaardig met milieuvriendelijke poedercoatings poedercoat wordt. De poedercoating creëert een onkwetsbare oppervlakte met elegante uitstraling. Door de hoogwaardige graspatroon afdruk op de voorzijde worden de radiatoren nog mooier. Ximax radiatoren worden in Europa vervaardigd uit gecontroleerde materialen en met de modernste fabricagetechnologieën. Alle radiatoren zijn hoogwaardige ambachtskwaliteit met 10 jaar garantie tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator design voor verticale montage
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings poedercoat
- Hoogwaardige afdruk met graspatroon op de voorzijde
- Compatibel met elke standaard 50 mm middentoevoergarnituur
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot middraad: ca. 40 mm
- Toevoerpositie: rechtsonder, rechtsboven, linksonder, linksboven
- Retourpositie: rechtsonder, rechtsboven, linksonder, linksboven
- Ambachtskwaliteit voor hoogste eisen aan verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie - een teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Gras |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470075a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstopfen
- Afsluitstopfen