Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Palme verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middentoevoer, gladde bedrukte voorzijde met een palm aan het droomstrand, Art.-Nr.: 100470104a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Palme verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Ximax P1 Plan Print Design radiator met palmen motief biedt niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van voortreffelijk design en uitstekende functionaliteit. De gladde voorzijde met palmen motief is magnetisch en geeft de radiatoren het uiterlijk van een echt schilderij. De Ximax radiatoren P1 Plan Print worden verticaal gemonteerd en kunnen zonder problemen worden gebruikt in elke standaard centrale verwarming. Ze zijn compatibel met alle gangbare thermostaat regelkranen of elk gangbaar 50 mm middenansluitingsset. Ook Smart Home radiatorventielen kunnen zonder problemen worden aangesloten. De 50 mm middelaansluiting zorgt hierbij voor de nodige flexibiliteit met betrekking tot montage.
Met de P1 Plan Print designradiatoren van Ximax heeft u de flexibiliteit om het aansluitingstype volledig naar uw individuele behoeften in te stellen. De voer- en retourposities kunnen naar keuze onderin rechts of bovenkant rechts of onderin links of bovenkant links worden bepaald. De radiatoren bestaan uit koudgewalst radiatorstaal, dat gephosphateerd is en vervolgens hochwaardig met milieuvriendelijke poedercoatings pulvergespoten wordt. De poedercoating creëert een robuust oppervlak met een edel uiterlijk. Dankzij de hoogwaardige palmen-afdruk op de voorzijde worden de radiatoren nog mooier. Ximax radiatoren worden in Europa gemaakt van gecontroleerde materialen en met behulp van de modernste fabricagetechnologieën. Alle radiatoren zijn hoogwaardige vakmannamekwaliteit met 10 jaar garantie tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator design voor verticale montage
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings pulvergespoten
- Hoogwaardige afdruk met palmen-motief op de voorzijde
- Compatibel met elk gangbaar 50 mm middenansluitingsset
- Aansluitingsdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot midden draad: ca. 40 mm
- Voerstand: onderin rechts, bovenkant rechts, onderin links, bovenkant links
- Retourstand: onderin rechts, bovenkant rechts, onderin links, bovenkant links
- Vakmankwaliteit, voor de hoogste eisen op het gebied van afwerking en materiaal
- 10 jaar garantie - een teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Radiator |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470104a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middenluiting
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstop
- Sluitstop