Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Tiger verticaal
Elegante designradiator met 50 mm centraalconnectie, glad bedrukte voorzijde met een tijger op jacht, Art.-Nr.: 100470105a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Tiger verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Ximax P1 Plan Print Design radiator met tigerprint bieden niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van erstklassiek design en uitstekende functionaliteit. De gladde front met tigerprint is magnetisch en geeft de radiatoren het uiterlijk van een echt schilderij. De Ximax radiator P1 Plan Print worden verticaal gemonteerd en kunnen zonder problemen in elk standaard verwarmingssysteem worden gebruikt. Ze zijn combineerbaar met alle gangbare thermostaatkranen of elke standaard 50 mm middelaansluiting. Ook slimme verwarmingsregelaars kunnen zonder meer worden aangesloten. De 50 mm middelaansluiting zorgt hierbij voor de nodige flexibiliteit met betrekking tot de montage.
Met de P1 Plan Print designradiatoren van Ximax hebt u de flexibiliteit om het aansluitingstype helemaal naar uw individuele behoeften te kiezen. De voor- en retourposities kunnen optioneel rechtsonder of rechtsboven of linksonder of linksboven worden bepaald. De radiatoren bestaan uit koudgewalst radiatorstaal, dat vervolgens gefosfordeerd en van hoge kwaliteit met milieuvriendelijke poederlakken poedercoat wordt afgewerkt. De poedercoating zorgt voor een ongevoelig oppervlak met een edel uiterlijk. Door de hoogwaardige tigerdruk op de voorkant worden de radiatoren nog mooier. Ximax radiatoren worden in Europa gemaakt van gecontroleerde materialen en met behulp van de nieuwste fabricagetechnologie. Alle radiatoren zijn hoogwaardige handwerkskwaliteit met 10 jaar garantie tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator design voor verticale montage
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poederlakken poedercoat afgewerkt
- Hoogwaardige druk met tigerprint op de voorkant
- Combineerbaar met elke standaard 50 mm middelaansluiting
- Aansluitingsdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot middeldraad: ca. 40 mm
- Vorlaufpositie: rechtsonder, rechtsboven, linksonder, linksboven
- Retourpositie: rechtsonder, rechtsboven, linksonder, linksboven
- Handwerkskwaliteit, voor de hoogste eisen op het gebied van verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie - een teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Tiger |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470105a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstoppers
- Afsluitingsstoppers