TraumGarten Tuinhek SYSTEEM Ruitpatroon antraciet
Set uit gecoat aluminiumprofiel inclusief profieldragers, 180x90 cm, Art.-Nr.: 100361041 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Tuinhek SYSTEEM Ruitpatroon antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten tuinafscheiding SYSTEM RHOMBUS bestaat uit 15 gecoate en van binnenuit verschuimde aluminiumprofilen in ruitvorm. De gecoate aluminium-ruitprofielen zijn zeer stabiel en weersbestendig. Ze zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Tussen de afzonderlijke profielen is een afstand van 10 mm. Door de afstand en de ruitvorm van de aluminiumprofilen wordt het licht aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Let hier alstublieft op bij de montage. Elk zaunveld is in breedte en hoogte variabel. De hoogte wordt bepaald door het aantal gebruikte profielen. De breedte kan door ter plaatse de profielen in te korten, worden gevarieerd. Het oppervlak is glad, zeer onderhoudsarm en hoeft nooit te worden geschilderd.
De SYSTEM RHOMBUS tuinafscheiding wordt naar keuze met de TraumGarten BASIC-palen of de SYSTEM klemklemmen opgebouwd. Om meer individualisering te bereiken kan de tuinafscheiding met veel TraumGarten SYSTEM-elementen, bijvoorbeeld de SYSTEM GLAS-elementen, worden gecombineerd.
Eigenschappen en voordelen- gecoate en verschuimde aluminiumprofilen
- hogere stabiliteit dan echt hout
- variabel in hoogte en breedte
- veel ontwerpingsmogelijkheden
- afzonderlijke profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- afstand tussen de profielen 10 mm
- zeer duurzaam en onderhoudsarm
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Set |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktebehandeling | kleurig gecoat |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| kleur | Antraciet |
| Type | Ruitpatroonhek |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Dikte | 2 cm |
| Gewicht | 10,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2686 |
| Art.-Nr.: | 100361041 |
| EAN: | 4033821059182 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 15 Ruitprofielen inclusief profieldragers