TraumGarten Tuinafscheiding SYSTEM Ruitpatroon wit
Set uit gecoate aluminiumprofilen incl. profieldragers, 180x90 cm, Art.-Nr.: 100361045 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Tuinafscheiding SYSTEM Ruitpatroon wit Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten Tuinafscheiding SYSTEM RHOMBUS bestaat uit 15 gelegerde en aan de binnenzijde opgeschuimde aluminiumprofilen in ruitvorm. De gelegerde aluminium ruitprofielen zijn zeer stabiel en weersbestendig. Ze zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Tussen de afzonderlijke profielen bevindt zich een afstand van 10 mm. Door de afstand en de ruitvorm van de aluminiumprofilen wordt het licht aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Houd hier alstublieft rekening mee bij de montage. Elk hekwerk is in breedte en hoogte variabel. De hoogte wordt bepaald door het aantal gebruikte profielen. De breedte kan worden gevarieerd door de profielen ter plaatse in te korten. Het oppervlak is glad, zeer onderhoudsvriendelijk en hoeft nooit geschilderd te worden.
De SYSTEM RHOMBUS tuinafscheiding wordt optioneel met de TraumGarten BASIC palen of de SYSTEM klempalen opgebouwd. Om meer individualiteit te creëren is de tuinafscheiding combineerbaar met veel TraumGarten SYSTEM elementen, bijvoorbeeld de SYSTEM GLAS elementen.
Eigenschappen en voordelen- gelegerde en opgeschuimde aluminiumprofilen
- hogere stabiliteit dan echt hout
- variabel in hoogte en breedte
- vele ontwerpingsmogelijkheden
- afzonderlijke profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- afstand tussen de profielen 10 mm
- zeer duurzaam en onderhoudsvriendelijk
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Set |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktebehandeling | kleurig gecoat |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| kleur | Wit |
| Type | Ruitpatroonhek |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Dikte | 2 cm |
| Gewicht | 10,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2953 |
| Art.-Nr.: | 100361045 |
| EAN: | 4033821059229 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 15 ruitprofielen inclusief profieldragers