TraumGarten Tuinafscheiding SYSTEM Ruitpatroon lork
Set uit gecoate aluminiumprofilen incl. profieldragers, 180x90 cm, Art.-Nr.: 100361042 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Tuinafscheiding SYSTEM Ruitpatroon lork Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten tuinafscheiding SYSTEEM RUITPATROON bestaat uit 15 gecoate en aan de binnenzijde geschuimde aluminiumprofilen in ruitpatroonvorm. De gecoate aluminium-ruitpatroonprofielen zijn zeer stabiel en weerbestendig. Ze zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Tussen de afzonderlijke profielen is een afstand van 10 mm. Door de afstand en de ruitpatroonvorm van de aluminiumprofilen wordt het licht aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Houd hier rekening mee bij de montage. Elk hekpaneel is in breedte en hoogte verstelbaar. De hoogte wordt bepaald door het aantal gebruikte profielen. De breedte kan door ter plaatse de profielen in te korten worden aangepast. Het oppervlak is glad, zeer onderhoudsvriendelijk en hoeft nooit te worden geschilderd.
De SYSTEEM RUITPATROON tuinafscheiding wordt naar keuze met de TraumGarten BASIC palen of de SYSTEEM klempalen opgebouwd. Om meer individualiteit te creëren is de tuinafscheiding combineerbaar met veel TraumGarten SYSTEEM elementen, bijvoorbeeld de SYSTEEM GLAS elementen.
Eigenschappen en voordelen- gecoate en geschuimde aluminiumprofilen
- hogere stabiliteit dan echthout
- verstelbaar in hoogte en breedte
- veel ontwerpingsmogelijkheden
- afzonderlijke profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- afstand tussen de profielen 10 mm
- zeer duurzaam en onderhoudsvriendelijk
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Set |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktebehandeling | kleurig gecoat |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| kleur | Lork |
| Type | Ruitpatroonhek |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Dikte | 2 cm |
| Gewicht | 10,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2687 |
| Art.-Nr.: | 100361042 |
| EAN: | 4033821059199 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 15 Ruitprofielen inclusief profieldragers