TraumGarten Tuinafscheiding SYSTEEM Ruitpatroon zilver
Set uit gecoate aluminiumprofilen incl. profieldragers, 180x90 cm, Art.-Nr.: 100361040 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Tuinafscheiding SYSTEEM Ruitpatroon zilver Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten Tuinafscheiding SYSTEM RHOMBUS bestaat uit 15 gecoate en aan de binnenzijde gevulde aluminiumprofilen in ruitmotief. De gecoate aluminium-ruitmotiefprofielen zijn zeer stabiel en weerbestendig. Ze zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Tussen de afzonderlijke profielen is een afstand van 10 mm. Door de afstand en het ruitmotief van de aluminiumprofielen wordt het licht aan de ene zijde naar beneden en aan de andere zijde naar boven geleid. Houd hier rekening mee bij de montage. Elk hekwerk is in breedte en hoogte variabel. De hoogte wordt bepaald door het aantal gebruikte profielen. De breedte kan worden gevarieerd door ter plaatse de profielen in te korten. Het oppervlak is glad, zeer onderhoudsarm en hoeft nooit te worden geverfd.
De SYSTEM RHOMBUS tuinafscheiding wordt naar keuze opgebouwd met de TraumGarten BASIC palen of de SYSTEM klempalen. Om meer individualiteit te creëren is de tuinafscheiding combineerbaar met veel TraumGarten SYSTEM elementen, bijvoorbeeld de SYSTEM GLAS elementen.
Eigenschappen en voordelen- gecoate en gevulde aluminiumprofielen
- hogere stabiliteit dan echt hout
- variabel in hoogte en breedte
- veel ontwerpingsmogelijkheden
- afzonderlijke profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- afstand tussen de profielen 10 mm
- zeer duurzaam en onderhoudsarm
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Set |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktebehandeling | kleurig gecoat |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| kleur | Zilver |
| Type | Ruitpatroonhek |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Dikte | 2 cm |
| Gewicht | 10,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2685 |
| Art.-Nr.: | 100361040 |
| EAN: | 4033821059175 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 15 Ruitprofielen inclusief profieldragers