TraumGarten tuinafscheiding SYSTEM ruitpatroon vintage-oak
Set uit beschichte aluminiumprofilen incl. profieldragers, 180x90 cm, Art.-Nr.: 100361048 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten tuinafscheiding SYSTEM ruitpatroon vintage-oak Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten tuinafscheiding SYSTEM RHOMBUS bestaat uit 15 gecoate en van binnenuit geschuimde aluminiumprofilen in ruitvorm. De gecoate aluminium-ruitprofielen zijn zeer stabiel en weerbestendig. Ze zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Tussen de afzonderlijke profielen is een ruimte van 10 mm. Door de ruimte en de ruitvorm van de aluminiumprofilen wordt het licht aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Houd hier rekening mee bij de montage. Elk hekwerkpaneel is in breedte en hoogte verstelbaar. De hoogte wordt bepaald door het aantal gebruikte profielen. De breedte kan variëren door het ter plaatse inkorten van de profielen. Het oppervlak is glad, zeer onderhoudsvriendelijk en hoeft nooit geverfd te worden.
De SYSTEM RHOMBUS tuinafscheiding wordt naar keuze met de TraumGarten BASIC palen of de SYSTEM klempalen opgebouwd. Om meer individualiteit te creëren is de tuinafscheiding combineerbaar met veel TraumGarten SYSTEM elementen, bijvoorbeeld de SYSTEM GLAS elementen.
Kenmerken en voordelen- gecoate en geschuimde aluminiumprofilen
- hogere stabiliteit dan echt hout
- verstelbaar in hoogte en breedte
- vele ontwerpingsmogelijkheden
- Afzonderlijke profielen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- Ruimte tussen de profielen 10 mm
- zeer duurzaam en onderhoudsvriendelijk
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Set |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktebehandeling | kleurig gecoat |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| kleur | Vintage Oak |
| Type | Ruitpatroonhek |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Dikte | 2 cm |
| Gewicht | 10,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2957 |
| Art.-Nr.: | 100361048 |
| EAN: | 4033821059267 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 15 Ruitprofielen inclusief profieldragers