Skan Hout Paviljoen Versailles Eik Licht Houten paviljoen
418x360cm, lijmhout, Art.-Nr.: 100069675 Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4520
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Hout Paviljoen Versailles Eik Licht Houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Versailles Eikenhout Licht is een zeshoekig paviljoen gemaakt van stabiel lijmhout. Zijn gebogen dak en de ronde koppelingen maken een bijzonder edele indruk.
Opschroefdraagstukken voor het pluggen van de palen op een fundering zijn in de bouwset inbegrepen. Om het dak blijvend tegen vochtigheid te beschermen kunt u bitumen dakshingles in passende kleur en hoeveelheid via de accessoires meebewonen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen verder uitrusten met accessoires zoals brustvering, nokkapjes en wpc-vloeren.
| Afmetingen | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 418x360 cm | 12 pakken | 150 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 418 cm |
| Sokkeldiepte | 360 cm |
| Nokhoogte | 332 cm |
| omsloten ruimte | 31,05 m³ |
| Binnenvlak | 11,2 m² |
| vorm | 6-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Licht Eik |
| Serie | Skanholz Versailles |
| Gewicht | 570,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 371396-01-31 |
| Art.-Nr.: | 100069675 |
| EAN: | 4018211007615 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Hout Paviljoen Versailles Eik Licht Houten paviljoen