Skan Holz Pavilion Versailles Nussbaum houten paviljoen
418x360cm, gelamineerd hout, Art.-Nr.: 100069704 Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4520
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Pavilion Versailles Nussbaum houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Versailles Nootmuskaat is een zeshoekig paviljoen van stabiel gelamineerd hout. Zijn gebogen dak en de ronde koppelingsbanden laten een bijzonder elegant optische indruk achter.
Opschroefdraagpunten voor het doorboorde vastleggen van de palen op een fundering zijn in de bouwset opgenomen. Om het dak blijvend tegen vocht te beschermen kunt u bitumen dakshingles in passende kleur en hoeveelheid via het toebehoren meebewonen. Daar kunt u uw nieuw paviljoen verder uitrusten met toebehoren zoals balustrades, nokkapjes en wpc-vloeren.
| Maat | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 418x360 cm | 12 paketten | 150 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 418 cm |
| Sokkeldiepte | 360 cm |
| Nokhoogte | 332 cm |
| omsloten ruimte | 31,05 m³ |
| Binnenvlak | 11,2 m² |
| vorm | 6-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Notenboom |
| Serie | Skanholz Versailles |
| Gewicht | 570,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 371396-03-31 |
| Art.-Nr.: | 100069704 |
| EAN: | 4018211007639 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Pavilion Versailles Nussbaum houten paviljoen