Skan Holz Pavillon Versailles Leisteengrijs Houten pavillon
418x360cm, Lijmhout, Art.-Nr.: 100069646 Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4491
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Pavillon Versailles Leisteengrijs Houten pavillon Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Versailles Leisteen Grijs is een zeshoekig paviljoen gemaakt van stabiel lijmhout. Zijn elegante gewelfde dak en ronde koppelingen hinterlaten een bijzonder edele optische indruk.
Opschroefdragende steunpalen om de palen op een fundering vast te schroeven zijn in de bouwset inbegrepen. Om het dak permanent tegen vochtigheid te beschermen kunt u bitumen dakshingles in bijpassende kleur en hoeveelheid via het toebehoren bijbestellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen verder uitrusten met toebehoren zoals balustrade, nokkapjes en wpc-vloeren.
| Afmeting | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 418x360 cm | 12 paketten | 150 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 418 cm |
| Sokkeldiepte | 360 cm |
| Nokhoogte | 332 cm |
| omsloten ruimte | 31,05 m³ |
| Binnenvlak | 11,2 m² |
| vorm | 6-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Leisteengrijs |
| Serie | Skanholz Versailles |
| Gewicht | 570,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 371396-13-31 |
| Art.-Nr.: | 100069646 |
| EAN: | 4018211032693 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Pavillon Versailles Leisteengrijs Houten pavillon