Skan Holz Pavillon Versailles Weiß houten paviljoen
418x360cm, gelamineerd hout, Art.-Nr.: 100069650 Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4491
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Pavillon Versailles Weiß houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Versailles Wit is een zeshoekig paviljoen van stabiel geliemd hout. Zijn gebogen dak en de ronde koppelingen hinterlassen een bijzonder edel optisch indruk.
Opschroefstelzetten voor het opankerplaatsen van de palen op een fundament zijn in de bouwpakket opgenomen. Om het dak blijvend voor vochtigheid te beschermen kunt u Bitumen-dakshingles in passende kleur en hoeveelheid via het toebehoren meebetellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen met nog verder toebehoren zoals balustrade, nok- en grondprofielen en WPC-vloeren uitrusten.
| Grootte | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 418x360 cm | 12 paketten | 150 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 418 cm |
| Sokkeldiepte | 360 cm |
| Nokhoogte | 332 cm |
| omsloten ruimte | 31,05 m³ |
| Binnenvlak | 11,2 m² |
| vorm | 6-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Wit |
| Serie | Skanholz Versailles |
| Gewicht | 570,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 371396-11-31 |
| Art.-Nr.: | 100069650 |
| EAN: | 4018211007646 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Pavillon Versailles Weiß houten paviljoen