Skan Holz Paviljoen Versailles Naturel Houten Paviljoen
418x360cm, Lamellenhout, Art.-Nr.: 100069676 Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3544
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Paviljoen Versailles Naturel Houten Paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Versailles onbehandeld is een zeshoekig paviljoen van stabiel gelamineerd hout. Zijn gebogen dak en de ronde koppelingen maken een bijzonder edele visuele indruk.
Opschroefsteunpalen voor het dollen van de palen op een fundering zijn in de bouwset inbegrepen. Om het dak duurzaam tegen vocht te beschermen, kunt u bitumen dakshingles in passende kleur en hoeveelheid via het toebehoren meebstellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen verder uitrusten met toebehoren zoals balustrades, nokkapjes en wpc-vloeren. Het onbehandelde nadelholz dient direct na opbouw met een weerbestendige lazuur of weerbestendige verf te worden behandeld om het paviljoen tegen weersomstandigheden en schadelijke insecten te beschermen.
| Grootte | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 418x360 cm | 12 pakketten | 150 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 418 cm |
| Sokkeldiepte | 360 cm |
| Nokhoogte | 332 cm |
| omsloten ruimte | 31,05 m³ |
| Binnenvlak | 11,2 m² |
| vorm | 6-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Natuurlijk |
| Serie | Skanholz Versailles |
| Gewicht | 615,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 371396-00-31 |
| Art.-Nr.: | 100069676 |
| EAN: | 4018211371396 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Paviljoen Versailles Naturel Houten Paviljoen