Skan hout paviljoen Toulouse eik licht houten paviljoen
302x302cm, KVH (constructievolhout), Art.-Nr.: 100069206 Beschrijving
1 / 6
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
1973
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan hout paviljoen Toulouse eik licht houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Toulouse Eik Licht is een 4-hoekig paviljoen van robuust KVH (constructievolhout). Het beschikt over een rondom betimmerd dak met aluminium dakrails als dakafwerking.
Opschroefstelzels om de palen op een fundering vast te schroeven zijn in de bouwset inbegrepen. Voor de afdekking van het platte dak zijn drie rollen KSK-M dakfolie geschikt, die u via de accessoires mee kunt bestellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen ook voorzien van ander zubehör zoals balustrades, nokkapjes en WPC-vloeren.
| Maat | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 302x302 cm | 3 rollen | 270 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Toulouse |
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 302 cm |
| Sokkeldiepte | 302 cm |
| omsloten ruimte | 22,25 m³ |
| Nokhoogte | 244 cm |
| Dakhelling | 1,5° |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| kleur | Licht Eik |
| Gewicht | 294,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 371334-01-31 |
| Art.-Nr.: | 100069206 |
| EAN: | 4018211006465 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan hout paviljoen Toulouse eik licht houten paviljoen