Skan Hout Paviljoen Toulouse Natuurlijk Houtpaviljoen
302x302cm, KVH (constructiehout), Art.-Nr.: 100069693 Beschrijving
Productinformatie
Skan Hout Paviljoen Toulouse Natuurlijk Houtpaviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Toulouse Naturbelassen is een vierkant paviljoen van robuust KVH (constructievollhout). Het beschikt over een rondom afgeschaald dak met aluminium rails als dakafwerking.
Opschroefsteunpalen voor het opboren van de palen op een fundering zijn in de bouwset inbegrepen. Voor de bedekking van het platte dak zijn drie rollen KSK-M dakbaan geschikt, die u via het accessoires onderdeel mee kunt bestellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen ook met verdere accessoires zoals balustrade, nok- en grondprofielen en WPC-vloeren uitrusten. Het naturelbelaten nadelhouten paviljoen dient onmiddellijk na opbouw met een weerbestendige lazuur of weerbestendige verf behandeld te worden, om het paviljoen voor het weer en tegen ongedierte te beschermen.
| Grootte | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 302x302 cm | 3 rollen | 270 cm |
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 302 cm |
| Sokkeldiepte | 302 cm |
| Nokhoogte | 244 cm |
| omsloten ruimte | 22,25 m³ |
| Binnenvlak | 9,1 m² |
| vorm | 4-hoek |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakhelling | 1,5° |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Natuurlijk |
| Serie | Skanholz Toulouse |
| Gewicht | 294,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 371334-00-31 |
| Art.-Nr.: | 100069693 |
| EAN: | 4018211371334 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Skan Hout Paviljoen Toulouse Natuurlijk Houtpaviljoen