Skan Holz Paviljoen Toulouse Leisteengrijs Houten paviljoen
302x302cm, KVH (constructievolhout), Art.-Nr.: 100069700 Beschrijving
1 / 6
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
1999
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Paviljoen Toulouse Leisteengrijs Houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Toulouse Leisteen Grijs is een 4-hoek paviljoen van robuust KVH (constructievolhout). Het beschikt over een volledig afgewerkt dak met aluminium rails als dakafwerking.
Opgeschroefde steunpalen voor het oppluggen van de palen op een fundering zijn in de bouwset inbegrepen. Voor de afwerking van het platdak zijn drie rollen KSK-M dakbaan geschikt, die u via het toebehoren mee kunt bestellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen ook uitrusten met verder toebehoren zoals balustrade, nokkapjes en WPC-vloeren.
| Formaat | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 302x302 cm | 3 rollen | 270 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 302 cm |
| Sokkeldiepte | 302 cm |
| Nokhoogte | 244 cm |
| omsloten ruimte | 22,25 m³ |
| Binnenvlak | 9,1 m² |
| vorm | 4-hoek |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakhelling | 1,5° |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Leisteengrijs |
| Serie | Skanholz Toulouse |
| Gewicht | 294,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 371334-13-31 |
| Art.-Nr.: | 100069700 |
| EAN: | 4018211032655 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Paviljoen Toulouse Leisteengrijs Houten paviljoen