Skan Holz Paviloen Toulouse Wit Houten paviloen
302x302cm, KVH (Constructievollhout), Art.-Nr.: 100069170 Beschrijving
1 / 6
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
1999
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Paviloen Toulouse Wit Houten paviloen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Pavillon Toulouse Weiss is een 4-zijdige paviljoen van robuust KVH (constructievolhout). Het beschikt over een rondom dichtgeschaald dak met aluminium profielen als dakafsluiting.
Opschroefdraagkonstrukties voor het opzetten van de palen op een fundering zijn in de bouwset inbegrepen. Voor de afdecking van het platte dak zijn drie rollen KSK-M dakfolie geschikt, die u via de accessoires mee kunt bestellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen ook voorzien van verdere accessoires zoals balustrades, nokkapjes en WPC-vloeren.
| Grootte | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 302x302 cm | 3 rollen | 270 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 302 cm |
| Sokkeldiepte | 302 cm |
| Nokhoogte | 244 cm |
| omsloten ruimte | 22,25 m³ |
| Binnenvlak | 9,1 m² |
| vorm | 4-hoek |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakhelling | 1,5° |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Wit |
| Serie | Skanholz Toulouse |
| Gewicht | 294,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 371334-11-31 |
| Art.-Nr.: | 100069170 |
| EAN: | 4018211006496 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Paviloen Toulouse Wit Houten paviloen