Skan Holz houten paviljoen Toulouse noot houten paviljoen
302x302cm, KVH (Constructievollhout), Art.-Nr.: 100069235 Beschrijving
1 / 6
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
1973
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz houten paviljoen Toulouse noot houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Toulouse Nussboom is een 4-hoekig paviljoen gemaakt van robuust KVH (constructievollhout). Het beschikt over een rondom afgewerkt dak met aluminiumrails als dakafwerking.
Opschroefsteunen voor het beveiligen van de palen op een fundering zijn in de bouwset inbegrepen. Voor de bedekking van het platte dak zijn drie rollen KSK-M dakfolie geschikt, die u via het toebehoren kunt meebeslellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen ook voorzien van ander toebehoren zoals balustrades, nok-eindkapjes en WPC-vloeren.
| Formaat | Benodigde dakbedekking | Paalsafstand |
|---|---|---|
| 302x302 cm | 3 rollen | 270 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 302 cm |
| Sokkeldiepte | 302 cm |
| Nokhoogte | 244 cm |
| omsloten ruimte | 22,25 m³ |
| Binnenvlak | 9,1 m² |
| vorm | 4-hoek |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakhelling | 1,5° |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Notenboom |
| Serie | Skanholz Toulouse |
| Gewicht | 294,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 371334-03-31 |
| Art.-Nr.: | 100069235 |
| EAN: | 4018211006489 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz houten paviljoen Toulouse noot houten paviljoen