Skan Hout Paviljoen Marseille Eik Licht Houten paviljoen
327x350cm, gelamineerd hout, Art.-Nr.: 100069238 Beschrijving
1 / 9
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2331
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Hout Paviljoen Marseille Eik Licht Houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Marseille Eik Licht is een 4-hoek paviljoen van stabiel gelamineerd hout. Bijzondere aandacht verdienen de versierde koppelingen, die het verder eenvoudig uitgeruste paviljoen visueel opwaarderen.
Opschroefsteunpalen om de palen op een fundering te bevestigen zijn in de bouwset inbegrepen. Het dak bestaat uit 10 mm dikke dubbelwandige stegelplaten in een bronzen tint. Vergeet niet uw nieuwe paviljoen uit te rusten met praktische uitbreidingen zoals houtcomposiet-vloeren, balustrades en nokkapjes, die u direct via het toebehoren kunt meebstellen.
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 327 cm |
| Sokkeldiepte | 350 cm |
| Nokhoogte | 236 cm |
| omsloten ruimte | 27,02 m³ |
| Binnenvlak | 11,5 m² |
| vorm | 4-hoek |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakdikte | 10 mm |
| Dakhelling | 1° |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Licht Eik |
| Serie | Skanholz Marseille |
| Gewicht | 287,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 371273-01-26 |
| Art.-Nr.: | 100069238 |
| EAN: | 4018211006410 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Hout Paviljoen Marseille Eik Licht Houten paviljoen