Skan Holz Pavillon Marseille Nussbaum houten paviljoen
327x350cm, lijmhout, Art.-Nr.: 100069223 Beschrijving
1 / 9
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2331
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Pavillon Marseille Nussbaum houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Marseille Notenboom is een 4-hoekig paviljoen van stabiel lijmhout. Bijzondere aandacht verdienen de versierde koppeluizen, die het verder spaarzaam uitgeruste paviljoen optisch opwaarderen.
Opschroefdraagers om de palen op een fundering vast te pluggen zijn in de bouwset inbegrepen. Het dak bestaat uit 10 mm sterke dubbelwandige stegplaten van polycarbonaat met een bronzen kleur. Vergeet niet om uw nieuw paviljoen uit te rusten met praktische uitbreidingen zoals houtcomposiet vloeren, balustraden en nokkapjes, die u via het toebehoren gelijk mee kunt bestellen.
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 327 cm |
| Sokkeldiepte | 350 cm |
| Nokhoogte | 236 cm |
| omsloten ruimte | 27,02 m³ |
| Binnenvlak | 11,5 m² |
| vorm | 4-hoek |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakdikte | 10 mm |
| Dakhelling | 1° |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Notenboom |
| Serie | Skanholz Marseille |
| Gewicht | 287,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 371273-03-26 |
| Art.-Nr.: | 100069223 |
| EAN: | 4018211006434 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Pavillon Marseille Nussbaum houten paviljoen