Skan Holz Pavillon Marseille Weiß Houten paviljoen
327x350cm, Lijmhout, Art.-Nr.: 100069190 Beschrijving
1 / 9
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2451
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Pavillon Marseille Weiß Houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Marseille Wit is een 4-zijdig paviljoen gemaakt van stabiel gelamineerd hout. Bijzondere aandacht verdienen de versierde koppelingen, die het verder sober uitgeruste paviljoen optisch verfraaien.
Opschroefdraagsteunen om de palen op een fundering te verankeren zijn in de bouwset inbegrepen. Het dak bestaat uit 10 mm dikke dubbelwandige stegplaten van polycarbonaat in brons tint. Vergeet niet uw nieuwe paviljoen uit te rusten met praktische uitbreidingen zoals houtcomposiet vloeren, balustraden en nokkapjes, die u meteen via het toebehoren kunt meestellen.
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 327 cm |
| Sokkeldiepte | 350 cm |
| Nokhoogte | 236 cm |
| omsloten ruimte | 27,02 m³ |
| Binnenvlak | 11,5 m² |
| vorm | 4-hoek |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakdikte | 10 mm |
| Dakhelling | 1° |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Wit |
| Serie | Skanholz Marseille |
| Gewicht | 287,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 371273-11-26 |
| Art.-Nr.: | 100069190 |
| EAN: | 4018211006441 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Pavillon Marseille Weiß Houten paviljoen