Skan Hout Paviljoen Marseille Natuurlijk Houten Paviljoen
327x350cm, gelijmd hout, Art.-Nr.: 100069731 Beschrijving
Productinformatie
Skan Hout Paviljoen Marseille Natuurlijk Houten Paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Marseille onbehandeld is een vierkant paviljoen gemaakt van stabiel lijmhout. Bijzondere aandacht verdienen de versierde koppelingsstukken, die het verder sober uitgeruste paviljoen optisch opwaarderen.
Opschroefsteunpalen om de palen op een fundering vast te pluggen zitten in de bouwset. Het dak bestaat uit 10 mm dik polycarbonaatkanaalplaten in bronzekleurig. Vergeet niet uw nieuwe paviljoen uit te rusten met praktische uitbreidingen zoals houtcomposiet-vloeren, balustrades en nokkapjes, die u direct via het toebehoren kunt meebstellen. Het onbehandelde naaldhout dient direct na opbouw behandeld te worden met een weerbestendige lasuur of een weerbestendige verf, om het paviljoen tegen het weer en tegen ongedierte te beschermen.
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 327 cm |
| Sokkeldiepte | 350 cm |
| Nokhoogte | 236 cm |
| omsloten ruimte | 27,02 m³ |
| Binnenvlak | 11,5 m² |
| vorm | 4-hoek |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakdikte | 10 mm |
| Dakhelling | 1° |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Natuurlijk |
| Gewicht | 287,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 371273-00-26 |
| Art.-Nr.: | 100069731 |
| EAN: | 4018211371273 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Skan Hout Paviljoen Marseille Natuurlijk Houten Paviljoen